NEWSLETTER

Bělení zubů

Medical Institut se zabývá profesionální péčí o dutinu ústní a proto je naše pracoviště vybaveno špičkovou technologií značky Revodent – cold blue light.

Nabízíme nejmodernější bělení zubů studeným modrým světlem (anglicky cold blue light). Je to bezpečná, šetrná a oblíbená metoda našich klientů. Výsledkem vybělení zubů je jiskřivě bílý úsměv, který Vám vydrží až několik let. Použití technologie vybělení zubů cold blue light neškodí sklovině ani struktuře zubů.

  • okamžité vybělení až o 8 odstínů
  • bezpečná a šetrná metoda
  • bez rizika poškození zubní skloviny
  • jedinečné bělení za pomoci laseru nikoliv peroxidu vodíku
  • nejúčinnější technika bělení zubů
  • dostupná cena

Bělení zubů v Medical Institutu v Plzni

Účinná technologie bělení zubů laserem

Jaké jsou technologické detaily a princip metody cold blue light? Účinná technologie spočívá ve využití velmi úzkého paprsku s vysokou intenzitou modrého světla o vlnové délce 490 až 530 nanometrů. Do těla se díky využití speciálních optických procesů nedostávají žádné škodlivé infračervené ani ultrafialové paprsky světla. Technologie dále kombinuje bělící tekutinu s obsahem hydrogenu a 20 nanometer silicon dioxide. Kombinací dochází k velmi rychlé oxidaci celého povrchu zubů a návratu dokonalého úsměvu.

Krásně bílé zuby Vám díky laserové technologii bělení zubů cold blue light vydrží až 1 rok. Zuby vám můžeme vybělit o 2 až 8 odstínů. Pro extrémně citlivé zuby používáme aplikaci dentální pásky na zmírnění citlivosti zubů. Trpíte-li zubním kamenem z přední strany zubů, doporučujeme, abyste před zákrokem zubní kámen odstranili.

Upozornění: Toto ošetření není vhodné pro klienty s velmi citlivými zuby.

Během bělení zubů jsou dásně zakryté speciální modrou pryskyřicí a tím chráněny před bělícím gelem.

Zuzana Jandová podstoupila bělení zubů na naší klinice:

Prohlédněte si výsledky naší práce: