NEWSLETTER

Air Flow - Pískování zubů

Chcete mít Krásné zuby bez ložisek a tmavých skvrn? Sebevědomý úsměv bez zažloutlých a zčernalých zubů? U nás vše získáte pomocí šetrného postupu pískování zubů metodou Air Flow!

  • Nezatěžuje chrup a je přírodní
  • Odstraňuje zabarvení zubů a mezizubních prostor
  • Bezbolestné a šetrné ošetření


Jedná se o mechanický princip založený na velmi jemném pískování a leštění zubů. Šetrná metoda odstraní pomocí mikročástic jedlé sody nebo glycínu, hnaných proudem vzduchu a vody usazeniny z viditelných hladkých povrchových částí zubu, nevzhledné zabarvení zubů z jamek, rýh i mezizubních prostor. Speciální koncovka využívá sprej s jemným pískem, kterým jsou usazeniny z povrchu zubů odstraněny bez poškození zubní skloviny. Vaše zuby budou znovu hladké a bílé.

Většinu pigmentových skvrn mají na svědomí různé barevné potraviny a nápoje v kombinaci s nedostatečnou ústní hygienou. Kouření, pití kávy a čajů, konzumace červeného vína a barevných dochucovadel nebo také dokonce nadužívání antibakteriálních ústních vod.

Air Flow je ošetření na přírodní bázi, nijak tedy chemicky nezatěžuje Váš chrup. Air flow je nezbytným krokem před chemickým bělením. Ošetření je bezbolestné.