NEWSLETTER

Radiofrekvence

Neinvazivní expresní lifting obličeje.

 • Účinné zpevnění a vypnutí povadlé a stárnoucí pleti
 • Omlazení, vyhlazení jemných a středně hlubokých vrásek
 • Remodelace kontur
 • Vhodné pro oblasti povadlé kůže na tváři, podbradku či krku
 • Bez ztráty mimiky
 • Bez operace, bez skalpelu a jizev
 • Bez nutné anestezie a rekonvalescence
 • Unikátní přístrojové ošetření s výsledky ověřenými klinickými studiemi
 • Jednička na trhu neinvazivní radiochirurgie
 • Při ošetření těla pak oblasti paží, břicha, nohou či celulitidy

Radiofrekvenční vlny jsou všeobecně považovány za velice účinné a mají příznivý vliv nejen na obličej ale také na celý organismus. Dermis, podkožní vrstva kůže je rovnoměrně zahřívána a epidermis, nebo-li povrchová vrstva kůže je regenerována. Stimulují se kolagenová vlákna a zvyšuje se produkce kolagenu, který je základní stavební jednotkou zdravé kůže bez vrásek se schopností vázat vodu. 

Technologie radiofrekvence se využívá zejména pro ošetření vrásek v obličeji. Výhodou radiofrekvencí je okamžitá reakce pacienta na ošetření a dlouhotrvající účinky při zachování maximální bezpečnosti.

Princip RadiofrekvenceTvář kliniky Medical Institut Andrea Verešová na RF ošetření pleti. Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527

Radiofrekvenční technologie fungují na principu zahřátí cílové tkáně na požadovanou teplotu. Teplo vyvolává požadovaný efekt ošetření. Radiofrekvenční energie aplikovaná přes speciální gel, či sérum, prohřeje ošetřovanou oblast, poté prostupuje do dermis a vytváří rovnoměrnou zónu zahřátí, které aktivuje tvorbu nového kolagenu, obnovu buněk a omlazení bez jakýchkoliv rizik. Redukuje a vyhlazuje vrásky.

Výjimečnost této technologie spočívá zejména v tom, že radiofrekvenční energie prostupuje ošetřovanou oblastí rovnoměrně z vnitřku směrem na povrch. Tato energie za použití tepelného mechanismu elektrod umožňuje energii bezpečně projít skrz pokožku (epidermis). Po ošetření dochází především ke zvětšení koncentrace kolagenu, zlepšení textury kůže, redukci projevů stárnutí, remodelaci kůže a mladší vzhled.

Obličejová radiofrekvence 

Při ošetření obličeje radiofrekvencí se využívá radiových vln k liftingu kůže, obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, redukci tukové tkáně v obličeji – modelaci obličeje a také k redukci podbradku!

Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.   

U Radiofrekvence dochází k okamžite remodelaci ochableho podloží. Klinická studie prokázala zpevnění o 35% a zkrácení ochablých kolageních vláken o 22% již po prvním ošetření.

Bezpečné zahřátí podloží na teplotu vyšší než 42 stupňů Celsia působí okamžitě na kolageních vlákna, kdy způsobí jejich zkráceni bez rizika tepelného poškození kůže.

Průběh ošetření:

 • odlíčení, tonizace pokožky 
 • radiofrekvenční ošetření obličeje pomocí tripolární hlavice, kterou je umožněn přenos RF energie do kůže + očního okolí za pomoci unikátní hlavice přístroje vytvořenou speciálně pro ošetření v této oblasti s extrémně jemnou pokožkou