NEWSLETTER

Permanentní make up

Je Vaším snem vypadat upraveně v každém okamžiku, dokonce i při sportu či plavání? Pak je pro Vás permanentní make- up dokonalým řešením. Již nikdy více rozmazané linky, již nikdy rozpitá rtěnka!

Permanentní make-up

Permanentní make-up je označení speciální kosmetické metody líčení, při které se implantují přírodní barviva do horní vrstvy pokožky (epidermu). V praxi je metoda nazývána povrchovou kosmetickou tetováží. Barvy udrží svou intenzitu 2 až 4 roky. Svými ne­spornými výhodami znamená permanentní make-up v dnešní moderní době revoluci v líčení.

Povrchová pigmentace se provádí šetrně v místech obočí, na očních víčkách a na rtech při místním znecitlivění kvalitními povrchovými anestetiky, které téměř eliminují bolestivost výkonu. S přirozenou obnovou kožních buněk se pigment během let postupně vytrácí. Pigmentaci lze kdykoliv obnovovat.

Obočí

U této metody se nemusíte ničeho bát, dokresluje se jeden chloupek za druhým, až dokonale vytvaruje Vaše obočí. Nikdo nerozezná pravý chloupek od namalovaného. Díky této metodě můžete opravit i chybějící obočí. Nabízíme však i klasickou tetováž obočí jako tužkou.

Ret

Dokonalá metoda, která ret vystínuje a zároveň udělá konturu, nádherné plné rty, žádné obkroužené kontury.

Linky

Za 60 min oči, které si nemusíte malovat? Kdo by si to nepřál. Unikátní anestezie dovolí téměř bezbolestnou tetováž.

Často kladené dotazy

Je kosmetická tetováž bolestivá?

V našem Institut používáme medicínská anestetika s vysokou koncentrací účinných znecitlivujících látek. Kosmetická tetováž proto není skoro vůbec bolestivá.

Jak dlouho kosmetická tetováž vydrží?

Tetováž vydrží 3 až 5 let.

Nelíbí se mi na ženách obočí vytetované jako černou tužkou. Nebudu mít obočí příliš tmavé?

Není potřeba se tohoto obávat. Máme škálu víc než 30ti pigmentů. Obočí tvoříme klientce tak, aby korespondovalo s jejím vzhledem a hodilo se k ní. Všechny terapeutky rozumí vizážistice. Navíc, ještě než se začne tetovat, terapeut obočí namaluje a dohodne se s pacientkou na požadovaném tvaru i barvě, teprve pak se přistoupí k samotnému zákroku. Tetování obočí děláme dvěma způsoby. Jak metodou tetování přirozených chloupků, které jsou k nerozeznání od vlastních. Tak metodou tetování jako namalované tužkou na obočí.

Je zapotřebí nějaké domácí péče o tetovanou oblast?

Postačí jen lehce mazat kalciovou mastí. Až se malé stroupky vyloupou, pak vždy na dovolené ošetřovat faktorem min 15. Jako každý pigment na slunci bledne i kosmetická tetováž.

Co se po kosmetické tetováži nesmí?

Ret – až do úplného vyhojení stroupků se nesmí jíst jídlo které, namáhá ret, vášnivě se líbat, dávat si rtěnku a lesk na rty, chodit do sauny, páry, solária, dlouho se namáčet apod.

Linky – až do úplného vyhojení stroupků se nesmí si dávat řasenku, chodit do sauny, páry, solária, odličovat si oči nebo jinak drhnou tamponem.

Obočí – až do úplného vyhojení stroupků se nesmí navštěvovat saunu, páru, solárium, dlouho se namáčet apod.

Prohlédněte si fotografie ze školení v Praze:

Školení na permanentní make-up v Praze. Salon Andělské Krásy, B. Smetany 6, Plzeň.  Školení na permanentní make-up v Praze. Salon Andělské Krásy, B. Smetany 6, Plzeň.  Školení na permanentní make-up v Praze. Salon Andělské Krásy, B. Smetany 6, Plzeň.  Školení na permanentní make-up v Praze. Salon Andělské Krásy, B. Smetany 6, Plzeň.  Školení na permanentní make-up v Praze. Salon Andělské Krásy, B. Smetany 6, Plzeň.  Školení na permanentní make-up v Praze. Salon Andělské Krásy, B. Smetany 6, Plzeň.

Vítězka facebookové soutěže o permanentní make-up ZDARMA:

Permanentní make-up, Institut Krásy, Bezručova 16, Plzeň  Permanentní make-up, Institut Krásy, Bezručova 16, Plzeň  Permanentní make-up, Institut Krásy, Bezručova 16, Plzeň  Permanentní make-up, Institut Krásy, Bezručova 16, Plzeň  Permanentní make-up, Institut Krásy, Bezručova 16, Plzeň

Prohlédněte si výsledky naší práce: