NEWSLETTER

Mikrodermabráze

Vakuová mikrodermabraze je ve světě nejžádanějším zákrokem a zároveň jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit vaši pleť na obličeji i na celém těle (obličej, krk, lokty, hřbety rukou, kolena, záda).

  • Rejuvenace, omlazení a vyčištění pleti
  • Prevence stárnutí a redukuce vrásek
  • Odstraňování drobných jizviček a strií
  • Odstraňování povrchových pigmentací, akné a nerovností pokožky
  • Nebolestivá a vhodná prakticky pro všechny typy pleti
  • Nejžádanější zákrok estetické dermatologie

Mikrodermabraze je typ rejuvenace a omlazení, prevence stárnutí, také spolehlivě redukuje obličejové vrásky. S úspěchem se používá k odstraňování drobných jizviček a strií (malé jizvičky vznikající při náhlé změně váhy, nejčastěji po porodu, v pubertě atd.), povrchových pigmentací, akné a poaknózních nerovností pokožky obličeje.

Speciální jemné mikroskopické krystalky "obrušují" vrchní vrstvu kůže a odstraňují velmi jemně a šetrně mikrovrstvičky odumřelých buněk z vrchní vrstvy pokožky - epidermis. Tím podporují zvýšenou buněčnou obnovu, oživují a regenerují povrch pokožky. Čistí a oživují povrch a tím výrazně zkvalitňují průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné lokální prostředky během a po ošetření. Současně vyvíjené vakuum zvyšuje prokrvení a kombinace všech účinků mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (omlazení). Výsledkem je posílení základních vrstev kůže, tvorba nových kolagenních a elastických vláken, a celkové ozdravění pokožky.

Mikrodermabraze nemá zásadní kontraindikace, je nebolestivá a vhodná prakticky pro všechny typy pleti. Splňuje stoprocentně požadavek neinvazivnosti a nulového rizika. Při jejím provádění není nutný žádný typ anestezie a nevyžaduje žádná výrazně zatěžující ochranná opatření.

Doporučení: Pro dobrou účinnost léčby je nutno absolvovat - dle typu pleti - 5 - 10 ošetření. Žádná výrazná omezení nejsou nutná, podrobnosti sdělí kosmetička na bezplatné a nezávazné konzultaci.

DERMAMAX

Ošetření DermaMax je alternativou mikrodermabráze. Ultrazvukový peeling prováděný pomocí přístroje DermaMax eliminuje odumřelé buňky, odstraňuje nerovnosti pleti bez nepříjemných pocitů a zarudnutí a zjemňuje pleť.

Pomocí speciálního programu, za použití ultrazvuku a protizánětlivého světla působí například proti vzniku akné. Po ošetření se obnovuje struktura pokožky, snáze se tvoří kolagenová a elastická vlákna.

DermaMax pomáhá také při různých problémech pleti jako jsou pigmentace nebo rozšířené póry. Peeling DermaMax je vhodný i pro citlivou pleť a při více ošetřeních nahrazuje mechanické čištění pleti. Výsledkem je jemná, vypnutá a rozjasněná pleť.