NEWSLETTER

ICOONE - obličej

ICOONE – Revoluční patentovaná technologie a jednička na trhu k omlazující péči pro obličej.

  • příjemné ošetření
  • jemná masáž pokožky
  • viditelné výsledky již po první proceduře
  • chrání pokožku, ošetřuje křehkou a povolenou pokožku
  • neinvazivní technologie

Icoone je celosvětovým hitem v neinvazivním omlazení. Populární je především pro své rychlé a dlouhodobé výsledky a pro relaxační průběh ošetření.

Frakční průduchy přístroje ICOONE umožňují multi-mikroalveolární stimulaci pojivových tkání. Vzduch rovnoměrně proudí mezi malými centrálními komorami a alveolami ve válečcích. Síla sání lze regulovat pouze ve válečcích, proto je ošetření ICOONE vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i ty nejcitlivější.

Ošetření obličeje, krku a dekoltu je ideálním ošetřením pro udržení pevnosti a přirozené hydratace pleti. ICOONE je doporučovám při prvních známkách stárnutí (jemné vrásky kolem oči, otoky a kruhy, prohloubení nosoretní rýhy, lehce povadlá pleť, objem v oblasti podbradku atd). 

Toto revoluční bezbolestné a neinvazivní ošetření poskytuje skutečnou gymnastiku obličeje. Jako výsledek se zlepšuje tonus pleti, pokožka vypadá zdravěji, je hydratovaná, rozzářená, pružná a sametově hebká. Po absolvování specialistou doporučené individuální kúry ošetření dochází ke zpevnění kontur obličeje a vyhlazení i hlubších vrásek.

ICOONE pomáhá rovněž s velkým úspěchem řešit problémy například s jizvami či popáleninami. Své uplatnění ICOONE našel i v plastické chirurgiiPomáhá tělu s rychlejší regenerací a hojením jizev po náročném operačním zákroku.

ICOONE přístroj v Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň 775 123 528

OŠETŘENÍ:

Drenáž – odvodňuje a připravuje tkáň na specifické ošetření

Vyhlazení – redukuje vrásky a tvaruje kontury, liftingový efekt

Tonizace – zpevňuje pleť a vyhlazuje jemné linky a hluboké vrásky, varuje kontury rtů