NEWSLETTER

Zvětšení prsou implantáty Mentor

Prsní implantáty MENTOR® splňují nejvyšší nároky na kvalitu, bezpečnost a jsou doporučovány pro augmentace i rekonstrukce prsou.

 • Okamžité zvětšení s viditelnými výsledky
 • Dlouhodobý efekt
 • Modelace prsou
 • Krásná plna prsa vetší i menší velikosti
 • Modelace prsou - dokonalý a naprosto přirozený tvar prsu
 • Bezpečnost gelových implantátů
 • Bez rizika bakteriální kontaminace
 • Nevytýkající gel uvnitř implantátu
 • Doživotní záruka
 • Nejvyšší kvalita
 • 13 typů implantátů - různé velikosti a tvary pro individuální řešení každého klienta 
 • 196 velikostí v nabídce
 • Možnosti výběru z kulatých i anatomických implantátů

Augmentace prsou pomocí implantátů Mentor

Inspirací anatomických implantátů MENTOR je linie pevných mladistvých prsou. Znakem mladých prsou je kromě pevnosti i bradavka směřující lehce vzhůru. Aby bylo po augmentaci docíleno požadovaného tvaru prsou a současně optimálního umístění bradavky, vyvinul Mentor implantáty specifického designu s ideálně umístěným bodem nejvyšší projekce (tj. bod v místě bradavky).prsní implantáty Mentor, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528

Pro anatomické implantáty MENTOR je charakteristická také plnost objemu jak ve spodním, tak v horním kvadrantu, což je dáno právě výškou projekce. 
Anatomické implantáty MENTOR prsa lehce nadzvedávají, odstraňují tak problém mírně povislých prsou. Díky přirozenému vzhledu jsou také vhodné při řešení lehké asymetrie prsou.

Kvalita a bezpečnost těchto implantátů je prověřena řadou dlouhodobých lékařských studií evropskou certifikací. Jako první na světě získaly implantáty MENTOR americkou certifikací FDA. Proto se pro prsní implantáty MENTOR® rozhodlo již více než 5 milionů žen na celém světě.

Prsa budou díky těmto implantátů vypadat přirozené a plně. Rozvoj byl zaznamenán nejen v technologii, ale i v tvarech implantátů, které se nyní blíží více přirozenosti. 

Před operací:

Každé plastické operaci předchází konzultace s lékařem. Naši lékaři vás seznámí s možnostmi a průběhem operace i pooperační péčí, společně proberete vaše představy a požadavky. Lékař je tím, kdo odborně posoudí stav vašich prsů a doporučí vhodnou velikost a tvar implantátů.

Předpokladem operace je dobrý zdravotní stav. Zákrok se provádí v celkové anestezii, proto je nezbytné podstoupit podrobné předoperační vyšetření, EKG a velmi doporučujeme ultrazvukové nebo mamografické vyšetření (záleží na vašem věku), které vyloučí případné onemocnění prsů. Po domluvě o realizaci operace obdržíte na naší klinice také veškeré informace k zákroku a předoperační doporučení důležitá pro bezproblémový průběh operace.

Průběh operace: MUDr. Martin Šimkanin. Medical Institut, Plzeň, Bezručova 16. 775 123 528

Plastika prsou probíhá v celkové anestezii, trvá asi 60 minut. Implantáty se vkládají buď pod mléčnou žlázu nebo pod prsní sval tak, aby implantát nebyl vidět a prsní tkáň jej dostatečně zakrývala. Jaký postup bude zvolen, záleží na posouzení výchozího stavu lékařem operatérem během konzultace či až během operace.

Implantát se vkládá obvykle malými řezy (3 až 4 cm velkými), které jsou vedeny v podprsní rýze. Nemusíte se bát jizev. Jizva je vedena v oblasti prsního dvorce a je takřka neviditelná. Operace je zakončena nasazením elastické, pevné podprsenky, která fixuje implantáty v poloze, v jaké byly uloženy.

Po augmentaci zůstanete na klinice obvykle jeden den, je-li vše v pořádku, budete poté propuštěna do domácí péče. Před propuštěním se provádí kontrola operatérem,  a prsy jsou nadále chráněny elastickou podprsenkou. Na cestu domů si vždy zajistěte odvoz.

Po operaci:

V prvních dnech po operaci je třeba dodržovat klidový režim, veškerá doporučení lékaře a také termíny kontrol - jejich nedodržení může negativně ovlivnit výsledný efekt operace.

Pooperační mírné bolesti, resp. spíše pnutí v operované oblasti, modřiny a otoky jsou zcela normální a postupně odeznívají. Po dobu čtyř týdnů je nutné nosit speciální elastickou podprsenku, a to neustále ve dne i v noci.

 • Po operaci je nutné spát na zádech po dobu 2 - 3 měsíců.
 • Prsní implatnáty nemají vliv na kojení
 • Nemusíte se obávat rakoviny prsu
 • Tvar prsou se nezmění ani po rapidním zhubnutí či nabrání na váze

Výhody implantátů

Gelové prsní implantáty MENTOR® obsahují silikonový kohezivní gel MemoryGel®. Tento je navržen tak, aby implantáty držely svůj tvar, avšak přesto zůstaly přirozeně měkké. Další výhodou je hustší konzistence než mají standardní silikonové gely a díky tomu je tak odolnější vůči vytékání. K dispozici je ve třech stupních kohezivity. MemoryGel® je kohezivní látka podobná želatině, která se chová spíše jako pevná látka než tekutina, a proto si zachovává svůj tvar.

Velikosti implantátů

Prsní implantáty MENTOR® se vyrábějí kulaté v 74 velikostech a anatomicky tvarované ve 122 velikostech. Díky šíři nabídky může Váš plastický chirurg pohodlně zvolit ideální řešení právě pro Vás.

Velmi specifickým rysem důležitým pro zdárné usazení je i povrchová struktura implantátu. Prsní implantáty MENTOR® mají povrch upravený metodou texturování SILTEX®, který výrazně snižuje riziko bakteriální kontaminace. Zároveň tento obal usnadňuje ideální propojení povrchu s okolní tkání a výskyt kapsulárních kontraktur je tam omezen na minimum.

Více o implantátech MENTOR neleznete ZDE

Jizvy po operaci:

Jizvy po operaci zvětšení prsou, Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528 Jizvy po operaci zvětšení prsou, Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528 Jizvy po operaci zvětšení prsou, Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528

Lipomodelace těla

Plnější prsa a zároveň hubenější tělo, toto přání se již dnes dá ženám splnit během jednoho zákroku - lipomodelace těla

Principem je autoaugmentace prsou, tedy doplnění objemu poprsí vlastní tukovou tkání, která byla odebrána na jiném místě těla, kde je tukové tkáně přebytek. Tato metoda se během posledních několika let dostala velmi do popředí. Možnost zvětšení, tvarování či jiné objemové úpravy prsou za pomocí vlastního tuku přináší dvojí efekt. Klientka podstoupí odběr svého vlastního tuku z míst, kde je jej přebytek a následně se aplikuje do prsní tkáně, kde přidá na objemu.

KRÁSNÁ PRSA JSOU NYNÍ NA DOSAH! ZVEDNĚTE SI SEBEVĚDOMÍ!

Prohlédněte si výsledky naší práce: