NEWSLETTER

Zvětšení a prodloužení penisu

Jako jedna z mála klinik, nabízí Medical Institut kompletní řešení i pro intimní partie. Vybrat si můžete z několika zákroků, pokud mezi nimi nenajdete požadované řešení, jistě ho najdete při společné konzultaci se specialistou naší kliniky.

  • Naprosto bezpečné metody
  • Moderní vybavení
  • Nejnovější postupy
  • Minimální zátěž pacienta 

Rozšíření penisu

Naprosto bezpečná metoda rozšíření penisu v klidovém stavu, kdy se za pomoci speciální kanyly odebere potřebné množství tuku. Poté se tuk aplikuje do podkoží, čímž penis získá na objemu a zároveň nedojde k zatížení jeho funkce ani poruchám erekce. Při aplikaci vlastního tuku se odebírají celé tukové buňky, dojde tak k plynulé adaptaci do podkoží a výsledný efekt je tak zcela přirozený a trvalý.

Prodloužení penisu

Chirurgická prodloužení penisu se provádí docela rutinně a dochází při něm k prodloužení délky penisu přibližně o 1-3 cm. Chirurgické zvětšení penisu se provádí pod celkovou narkózou, kde je veden řez ve tvaru obráceného V v ochlupené části podbřišku v těsné blízkosti kořene. Poté je šetrně odstraněn vaz, který penis fixuje. Možnost prodloužení je tak u každého muže individuální.

U všech zákroků je důležitá pečlivá pooperační péče, která většinou zahrnuje přikládání chladivých obkladů, důkladnou hygienu po každé toaletě a také lehké nebo tlakové masáže penisu. V každém případě je po zákroku po určitou dobu doporučena sexuální abstinence. Pro dobrý výsledný efekt operace je dodržování všech doporučení lékaře nezbytné.