NEWSLETTER

Liposukce

Medical Institut Plzeň nabízí obě formy nejmodernější miniinvazivní liposukce. Tumescentní liposukci Body-Jet i plasmovým paprskem asistovanou liposukci Plasmalipo®.

  • Maximální účinnost při minimální zátěži
  • Ambulantní zákroky bez nutnosti celkové anestezie
  • Skutečná redukce a odstranění tuku
  • Zároveň vypínají a omlazují pokožku
  • Stimulují kolagen
  • Zákroky s minimálními otoky a rekonvalescencí
  • S minimálními riziky a zátěží 
  • Výrazně šetrnější k operovaným tkáním
  • Tukové buňky jsou vyplavovány nepoškozené a lze je opětovně použít
  • Ihned viditelný efekt

Přijďte na konzultaci s našimi lékaři a zbavte se nedokonalostí.

Objednávejte se na tel.: 775 123 528

Moderní miniinvazivní liposukce patří obecně mezi nejžádanější zákroky plastické chirurgie a nejefektivnější metody tvarování postavy s minimálními riziky a zátěží. Jedná se o okamžité odstranění nahromaděného tuku z problematických partií, které je prováděno jen drobnými vpichy v lokální anestezii, tedy bez nutnosti celkové anestezie.

Moderní PLASMALIPO® Liposukce 

Prohledněte si fotografie z interiéru naší plastické chirurgie

Recepce Medical Institutu, Plzeň, Bezručova 16. www.medicalinstitut.cz  Operační sál Medical Institutu, Plzeň, Bezručova 16, www.medicalinstitut.cz  Zde si klientky mohou po nenáročném zákroku odpočinout.  Dermatologická ordinace Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň

 

Účinná a rychlá liposukce, která je revolucí v moderních laserových liposukcích. Jedná se v současnosti o nejšetrnější a nejrychlejší liposukci současné estetické medicíny. 

Plasmalipo® využívá mikrotenkou sondu na optickém vlákně, pomocí které paprsky plasmy v rozpětí 360° tuk šetrně rozpouští. Nedochází tak k mechanickému poškozování tuku a tedy ani ke vzniku velkých modřin či podlitin. Stejně tak díky šetrnému rozpuštění nedochází ani k riziku vzniku nerovností jako u klasických metod nebo popálenin při metodách radiofrekvenčních či laserových, protože plasmový paprsek k rozpouštění tuku nepotřebuje vysoké teploty.

Unikátnost plasmy v liposukci má dvojí účinek. Zatímco plasmový paprsek rozpouští tuk, současně účinně působí na kolagenová vlákna podkoží a způsobuje okamžité vypnutí a přilnutí pokožky zpět. Zamezuje se tak vzniku ochablé kůže a kožních převisů a tím dalšímu chirurgickému zákroku. Navíc díky rovnoměrnému působení plasmového paprsku odpadá riziko vzniku nerovností jako u klasických metod.

Díky přesnosti a šetrnosti mikrotenkého vlákna umí liposukce Plasmalipo® kromě klasických partií jako například bříško, boky, stehna či záda, ošetřovat i drobnější lokality jako paže, kolena, faldíky pod zadečkem nebo podbradek.

Liposukce BODY-JET 

Tumescentní liposukce pomocí přístroje Body-Jet tukovou tkáň šetrně rozrušuje speciální kanylou, z které pod tlakem tryská tumescenční roztok. Tlak vody rozvolňuje tukovou tkáň, která je spolu s tukovými buňkami současně odsávána. Tukové buňky jsou vyplavovány celé, nepoškozené, jednotlivě nebo ve shlucích.

Vše se provádí pouze v lokální anestezii nebo v kombinaci s nitrožilní anestezií. Zákrok je prováděn jako ambulantní a trvá na rozdíl od ostatních metod výrazně kratší dobu. Rozvolnění tuku tlakem vody navíc umožňuje, aby si tuk zachoval svoji plnou životaschopnost a proto se může opětovně využít k výplni vrásek v obličeji, augumentaci prsou nebo hýždí, i k znovu navrácení objemu v jiných partiích těla. Přenos vlastní tukové tkáně, neboli Lipotransfer či Fatgrafting, tak nepředstavuje žádná zdravotní rizika

V případě obou liposukcí je šetrné odstranění tuku bezbolestné a minimalizuje vznik modřin a otoků. Oba revoluční postupy jsou také výrazně šetrnější k operovaným tkáním a také následná rekonvalescence se oproti klasickým metodám značně zkracuje a umožňuje rychlý návrat do běžného života. Díky mini invazivnosti zákroku je i nezbytné nošení kompresního prádla značně zkráceno. Po zahojení je ošetřovaná lokalita bez jakýkoliv stop vpichů. 

Výsledný efekt je viditelný bezprostředně po zákroku a vy se tak můžete těšit z krásné postavy.

Jak se zbavit i jinak vzpurných tuků, získat vysněnou postavu a optimální způsob liposukce na základě vlastností problematických tuků lze zjistit na osobní nezávazné konzultaci přímo se specialistou na moderní liposukce. 

Prohledněte si fotografie "Liposukcí"