NEWSLETTER

Lifting hýždí

Chcete zakulatit svůj zadeček nebo dodat ztracený objem a zároveň se zbavit celulitidy? Pak je tato revoluční metoda liftingu hýždí určena právě vám.

  • Zlepšení projekce hýždí a dodání plnosti
  • Pozvednutí povislé kůže pod zadečkem
  • Vyhlazuje celulitidu
  • Lze využít aquafilling, výplně nebo vlastní tuk
  • Bez použití skalpelu a bez jizev
  • Šetrný zákrok

Hromadění tuku v zadečku a jeho nežádoucí tvar jsou dnes příkladem estetické vady, která trápí mnoho žen. I celkově štíhlý člověk může mít objemnější, spadlé nebo naopak nevýrazné hýždě, což je zapříčiněno nejen životosprávou či životním stylem, ale i genetikou.

Zvýraznit siluetu hýždí můžeme pomocí výplně aquafilling, výplněmi cristal nebo vlastním tukem. Zároveň tak dochází k vyhlazení dolíčků celulitidy a zpevnění pokožky. Potřebujeme-li více pozvednout oblast a dodat objem plochým půlkám, pak je řešením augumentace buď aquafillingem nebo lipotransferem - vlastním tukem (Brazilský butlift).  

Brazilský butlift

Tento lipotransfer tukových buněk se provádí speciální kanylou. Tukové buňky zde slouží jako kvalitní výplňový materiál, byly odebrány z jiné problematické části těla a zůstávají živé a tedy přirozeně splynou s podkožím. Výhodou zákroku je tělu vlastní materiál a nevzniká tak odmítavá nebo alergická reakce těla, což má za následek také rychlé hojení a celkovou šetrnost zákroku samotného. Navíc nedochází ke ztrátám buněk, jako u starších technik. Tato metoda je téměř permanentní, protože buňky jsou stále živé a když klient přibere celkově, přibírá rovnoměrně i v oblasti zadečku. Zákrok se provádí pouze v lokální anestezii a k výkonu samotnému stačí pouze vpichy speciální kanylou, zákrok se tak obejde bez jizev. Výsledkem je lepší projekce hýždí, plnost a zároveň se zvedne i povislá kůže pod zadečkem.

 

Prohlédněte si výsledky naší práce: