NEWSLETTER

Připravte své tělo na léto!

Připravte své tělo na léto s klinikou Medical Institut!

Problém s postavou je jedním z nejčastěji řešených estetických problémů vůbec. Problematická místa s ukládáním rezervního tuku mívají také často i lidé se štíhlou postavou a pohybem ani dietami ho nelze mnohdy zničit. Medical Institut přinášení několik řešení jako je úprava stravování Metabolic Balance, nebo kompletní dietní program Cambridge DietMedical Institut disponuje také nejširším vybavením v oblasti přístrojového ošetření těla. K dispozici je mnoho přístrojů, díky kterým můžete opět vypnout povadlou pokožku,rozproudit zanesený lymfatický systémodstranit celulitidu, nebo vyhladit a zjemnit kůži. Přístrojové procedury můžete doplnit také o různé zábaly pracující na principu tepla a zimy, nebo detoxikační bahenní zábaly.

HUBNUTÍ:

Cambridge Diet

Skončete s neúspěšným hubnutím. Cambridge Diet vám zaručuje hubnutí bez jo-jo efektu.

Aqualyx lipoinject

Intralipoterapie = nechirurgická metoda injekční kanylové redukce lokalizovaných tuků.

Lipodestrukce

Průlomové ošetření na redukci tukových polštářků a vyhlazení celulitidy. Lipodestrukce díky schopnosti rozeznat odlišnosti tkání, způsobuje destrukci tukových buněk přesně a cíleně. A protože tukové buňky nejsou nahrazovány, efekt je trvalý.

Kavitační liposukce

Vyzkoušejte průlomové ošetření na redukci tukových polštářků a redukci celulitidy. Způsobuje destrukci tukových buněk. Protože tukové buňky nejsou nahrazovány, efekt neinvazivní liposukce je trvalý!

Kryolipolýza

Liposukce zmražením aneb kryolipolýza! A vaše tukové buňky jsou pryč. Napořád!

Injekční odstranění celulitídy

Účinné řešení odstranění celulitidy, které výrazně hydratuje pokožku, zlepšuje elasticitu pokožky a zpevňuje reliéf pokožky. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu a dále redukuje toxiny, tuky a přebytečnou vodu.

Radiofrekvence

Vybojujte si krásné pevné tělo bez celulitidy a přebytečných tuků, vrásek a povadlé pokožky. Nejpokrokovější technologie, rychlé výsledky!

LPG

Neinvazní, bezbolestná, estetická péče s perfektními výsledky. To je LPG Lipomassage! 

Celluslim Extreme

Unikátní metoda, která dokáže zpevnit podkoží a zničit celulitidu. Zároveň účinně bojuje s povadlou pokožkou a se všemi stádii celulitidy.

ICOONE

Revoluční patentovaná technologie a jednička na trhu k ošetření celulitidy, tvarování těla.

LipoSonix

Tajemství holywoodských krásek odhaleno! Skalpel to není!. Hledáte způsob jak se trvale zbavit tuků a mít postavu snů. Vyzkoušejte Liposonix! Řádně jíst a cvičit, ale ne a ne se zbavit posledních faldíků – to bývá značně frustrující, ať už je nemůžete dostat z bříška, pasu, zadečku nebo stehen. Vyzkoušejte nové revoluční ultrazvukové ošetření LipoSonix v Medical Institutu.

Rezervujte si svůj termín ještě dnes na tel.: 775 123 528

Těšíme se na Vaši návštěvu!