NEWSLETTER

Liposukce od 20.000 Kč

Liposukce s 0% navýšením, Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528

Trápí Vás výraznější boky a bříško? Jste časově vytíženi a návštěvy posilovny nestíháte? Liposukce v Medical Institutu je ideálním řešením! 

  

Přijďte na konzultaci s našimi lékaři a zbavte se nedokonalostí. 

Objednávejte se na tel.: 775 123 528

 

  • Maximální účinnost při minimální zátěži Liposukce s 0% navýšením s Medical Institutem, Bezručova 16, Plzeń. 775 123 528
  • Ambulantní zákroky bez nutnosti celkové anestezie 
  • Skutečná redukce a odstranění tuku
  • Zároveň vypínají a omlazují pokožku
  • Stimulují kolagen
  • Zákroky s minimálními otoky a rekonvalescencí
  • S minimálními riziky a zátěží 
  • Výrazně šetrnější k operovaným tkáním
  • Tukové buňky jsou vyplavovány nepoškozené a lze je opětovně použít
  • Ihned viditelný efekt

Moderní miniinvazivní liposukce patří obecně mezi nejžádanější zákroky plastické chirurgie a nejefektivnější metody tvarování postavy s minimálními riziky a zátěží. Jedná se o okamžité odstranění nahromaděného tuku z problematických partií, které je prováděno jen drobnými vpichy v lokální anestezii, tedy bez nutnosti celkové anestezie.

Moderní PLASMALIPO® Liposukce 

Prohledněte si fotografie z interiéru naší plastické chirurgie

Recepce Medical Institutu, Plzeň, Bezručova 16. www.medicalinstitut.cz  Operační sál Medical Institutu, Plzeň, Bezručova 16, www.medicalinstitut.cz  Zde si klientky mohou po nenáročném zákroku odpočinout.  Dermatologická ordinace Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň

Účinná a rychlá liposukce, která je revolucí v moderních laserových liposukcích. Jedná se v současnosti o nejšetrnější a nejrychlejší liposukci současné estetické medicíny. 

Plasmalipo® využívá mikrotenkou sondu na optickém vlákně, pomocí které paprsky plasmy v rozpětí 360° tuk šetrně rozpouští. Nedochází tak k mechanickému poškozování tuku a tedy ani ke vzniku velkých modřin či podlitin. Stejně tak díky šetrnému rozpuštění nedochází ani k riziku vzniku nerovností jako u klasických metod nebo popálenin při metodách radiofrekvenčních či laserových, protože plasmový paprsek k rozpouštění tuku nepotřebuje vysoké teploty.

Unikátnost plasmy v liposukci má dvojí účinek. Zatímco plasmový paprsek rozpouští tuk, současně účinně působí na kolagenová vlákna podkoží a způsobuje okamžité vypnutí a přilnutí pokožky zpět. Zamezuje se tak vzniku ochablé kůže a kožních převisů a tím dalšímu chirurgickému zákroku. Navíc díky rovnoměrnému působení plasmového paprsku odpadá riziko vzniku nerovností jako u klasických metod.

Díky přesnosti a šetrnosti mikrotenkého vlákna umí liposukce Plasmalipo® kromě klasických partií jako například bříško, boky, stehna či záda, ošetřovat i drobnější lokality jako paže, kolena, faldíky pod zadečkem nebo podbradek.

Prohlédněte si výsledky naší práce: Liposukce v Plzni v Medical Instiutu

Liposukce, Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528 Liposukce, Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528 Liposukce, Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528 Liposukce, Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528 Liposukce, Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528 Liposukce, Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528