NEWSLETTER

Konzultační dny ZDARMA

Během měsíce června jsme pro Vás připravili konzultační dny s našimi profesionály ZDARMA.

DOPORUČUJEME:

Aplikaci dermálních výplní

Dermální výplně mají široké využití v omlazení pleti, nápravě kontur, tvarování rtů a remodelaci tváří, výplně propadů tváří, rýh a očního okolí či korekce jizev.

Aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásky: 

Unikátní aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásky s minimální bolestivosti a maximálním využitím aplikovaného materiálu. Efekt ošetření je dlouhodobý a viditelný bezprostředně po zákroku.

Více o dermálních výplní naleznete ZDE

 

Tento obrázek ukazuje, jakým způsobem dochází k povadnutí tváří, což má za příčinu postupné ubývání tuku (lidově se mu říká "dětský" tuk).

Botulotoxin s prodlouženým účinkem - NOVINKA

Přivítejte nového spojence v boji proti stárnutí tzv.: BIOremodelaci pleti - Zázračná výplň působí proti ochabnutí pleti, ztrátě pružnosti a poklesu hydratace.

Průběh ošetření: BIOremodelace pleti - botulotoxin s prodlouženým účinkem v Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň 775 123 528

Krátké ošetření probíhá následujícím způsobem: lékař aplikuje produkt pomocí techniky bioestetických bodů. To znamená, že na jedné straně obličeje provede vpich na pouhých 5 specifických místech, pečlivě vybraných, aby se minimalizovalo riziko a maximalizovala účinnost. Injekce vpraví materiál pod povrch kůže, odkud se látka poté efektivně rozptýlí i do hlubších kožních vrstev. Během zhruba 15 minut je vše hotovo.

Více o BIOremodelaci naleznete ZDE

Objednejte se na nezávaznou konzultaci ještě dnes na tel.: 775 123 528

Prohlédněte si výsledky naší práce v omlazení: