NEWSLETTER

MUDr. Elena Stěpanova

Specialistka na estetickou dermatologii

MUDr. Elena Stěpanova je novou posilou týmu lékařu kliniky Medical Institutu. Specializuje je především na anti-age a estetickou medicínu s plnou certifikací v aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů a omlazujících technik.

Je absolventka pediatrické fakulty Kyrgyzského státního lékařského institutu, kde získala atestaci z neurologie. Šest let se věnovala oboru neurologie na neurologickém oddělení Kyrgyzského věděcky-výzkumného institutu porodnictví a pediatrie. Po přestěhování do České Republiky se plně věnuje estetické dermalogii.

Každoročně se účastní mezinárodních i českých kongresů a workshopů, kde se nadále vzdělává v moderních trendech estetické medicíny. Jejím motem je navracet přirozenou krásu zpět proti toku času s naprosto přirozeným výsledkem.

MUDr. Elena Štěpánová má boháté zkušenosti s aplikací botulotoxinu, výplňových materiálů a celkového omlazení. Její bohaté zkušenosti dokáží uspokojit i nejnáročnější klienty a vyřešit i nestandardní problémy klientů. Díky jazykovým dovednostem, vstříckým a přátelským přístupem se stala jednou z velmi vyhledávaných lékařů kliniky Medical Institutu.


Na klinice Medical Institutu se dále specializuje na zvětšení rtů, odstranění jemných i hlubokých vrásek, liftingy a povadlé kontury obličeje.

Jazykové znalosti: čeština, ruština (mateřský jazyk), angličtina

MD. Елена СТЕПАНОВА

Специалист эстетической

медицины Доктор Елена Степанова является новым членом команды докторов клиники медицинского института. Специализируется главным образом на анти-возрастных изменениях, сертифицирована по работе с ботоксом и других омолаживающих процедур.

Каждый год Елена принимает участие в международных и чешских конгрессах, мастер-классах, где проходит обучение по самым последним трендам в эстетической медицине. Её лого-борьба с возрастом, возвращение естественной красоты, и при этом, естественный результат.

У Доктора Степановой большой опыт по работе с контурной пластикой лица, ботулинотерапией и со всеми видами омолаживающих процедур. Её богатый опыт работы в данной области помогает удовлетворять ожидания самых требовательных клиентов и решать их нестандартные проблемы. Благодаря языковым способностям, дружелюбным и профессиональным подходом к работе, Елена Степанова стала одной из очень успешных и знаменитых докторов клиники Медицинского Института.

В нашей клинике Медицинского Института Елена специализируется на увеличении объёма губ, контурной пластике лица, сокращению морщин и складок, корректировке дефектов и устранении возрастных недостатков.