NEWSLETTER

IPL Fotorejuvenace pleti

Fotorejuvenace pleti laserem Tri Beam odstraní staré unavené buňky, pod nimiž se skrývá mladá pokožka.

  • Redukovat vrásky
  • Vypnout pokožku
  • Zbavit pleť drobných nedokonalostí (pupínků podobně)
  • Vyrovnat pigmentaci
  • Obnovit pružnost pokožky
  • Desinfikovat póry

TRI-Beam Premium

TRI-Beam Premium je nejnovější laserová platforma pro léčbu akné, vypnutí pokožky, odstranění lokálních pigmentací, pih a odstranění nechtěného tetování. Jeho použití je velmi rozsáhlé, a lze ho využít také pro rejuvenaci pleti neboli její omlazení. Medical Institut v Plzni, jako první v České republice, toto ošetření přináší i vám.

Rejuvenace pleti

Rejuvenace Pleti Medical Institut PlzenFotorejuvenace pleti laserem Tri Beam odstraní staré unavené buňky, pod nimiž se skrývá mladá pokožka. Obličej se doslova svlékne z kůže jako had. Zbaví se starých nevzhledných buněk a odkryje novou, pružnou a mladistvou pokožku.  Při tomto světelném ošetření se používají paprsky s kratší vlnovou délkou, které aktivují tvorbu kolagenu těsně pod epidermis (nejsvrchnější částí pokožky).

Procedura krok za krokem

Fotorejuvenace nepatří k relaxačním procedurám, zato je vysoce účinná a výsledek je patrný už po prvním ošetření. Pleť je mnohem jemnější, pružnější, vyhlazená a jemné vrásky mizí. Pacient má po celou dobu ošetření na očích ochranné brýle, slyší jemné cvakání a vidí červené záblesky. Ošetření je bezbolestné, rychlé a velmi účinné. Pro dosažení požadovaného účinku je ideální dopřát si tři až pět návštěv a to v týdenním intervalu. Po kompletní terapii budete vypadat odpočatě, vyhladí se jemné linky v tváři a pleť bude opět sjednocená, pružná a jemná.

Bezprostředně po ošetření může být citlivější pleť začervenalá, neboť jí laserový paprsek dokonale prokrví. Toto začervenání samovolně vymizí během několika minut.

Naši lékaři se zúčastnili školení zákroků s novou laserovou platformou TriBeam s uznávaným specialistou Dr. Yeo z Koreji.