NEWSLETTER

Odstranění žilek laserem

Téměř každý z nás má na těle nějaký kožní defekt - červené žilky v obličeji, na stehnech a lýtkách.

  • bezpečné a rychlé odstranění žilek
  • bezbolestné
  • bez vzniku jizev

Nevzhledné žilky vznikají především v době těhotenství, při obezitě, při prudkých hormonálních změnách nebo při závažném onemocnění a to nejčastěji v obličeji, na nohách nebo kolem kotníků a kolen. Tento problém lze efektivně řešit novou laserovou technologií Tri-Beam, díky níž žilky velmi rychle mizí. 

K odstranění rozšířených žilek nebo jiných cévních projevů na kůži jako jsou hemangiomy, "ohně", rosacea apod. se používá speciální barvivový laser. Jeho paprsek, řízený počítačem, je zaměřen pouze na nežádoucí cévní projev a velmi cíleně a přesně jej zasáhne. Okolní tkáně zůstávají nedotčené, proto není potřeba obávat se vzniku jizev nebo změny struktury pleti, jako tomu bylo u starších metod. Bezprostředně po zákroku je ošetřené místo začervenalé, začervenání během několika dní samovolně vymizí.

Samotný zákrok trvá od několika sekund po několika desítek minut dle velikosti ošetřované oblasti. Většinou jsou zapotřebí 2 - 3 návštěvy k úplnému vymizení žilek, počet návštěv se odvíjí dle závažnosti problému a jeho rozsahu. Ošetření není bolestivé, pacienti popisují ošetření jako štípnutí nebo mravenčení v ošetřované oblasti. U velmi sensitivních klientů je možno použít také lokální znecitlivění pro naprostý komfort při zákroku.

Po zákroku je nutné pleť chránit opalovacím krémem s vysokým ochranným faktorem SPF 50 a více. Doporučujeme nevystavovat se vysokým teplotám, páře, sauně a neopalovat se v soláriu.