NEWSLETTER

Léčba pigmentací a akné

Tým specialistek na kosmetologii a odbornou péči o pleť vám pomůže vyřešit všechny problémy s vaší pletí. Pigmentové skvrny i akné budou minulostí!

  • naprosto bezpečné
  • rychlé a efektivní řešení
  • dlouhodobé řešení
  • regenerace kůže

 

Přijďte na konzultaci s našimi odborníky a zbavte se pigmentací již za 60 dní.

Objednávejte se na tel.: 775 123 528

Pracujeme s luxusní značkou MeLine

Odstranění pigmentových skvrn

Stále více lidí trápí pigmentové skvrny neboli hyperpigmentace, která v dnešní době postihuje všechny věkové kategorie. Jedná se o nadměrnou tvorbu kožního barviva v pokožce, které způsobuje vznik tmavých skvrn, pih či melasma.

Jejich vznik ovlivňují především geny, ale také hormonální změny (např. těhotenství, užívání antikoncepce) nebo působení slunečního záření na pokožku. To nutí buňky (melanocyty) produkovat kožní barvivo, melanin, naši ochranu kůže před ultrafialovým zářením. Dalšími příčinami tvoření pigmentových skvrn mohou být spálení kůže, záněty, hormonální onemocnění, či přibývající věk.

V Institutu Krásy vás těchto nedostatků rychle a účinně zbavíme díky nejmodernějšímu systému depigmentačního laseru, který pro klienta maximalizuje estetické výsledky a zároveň snižuje na minimum rizika spojená s ošetřením a zkracuje dobu zotavení na nulu. Tento laser se může pochlubit nejostřejším paprskem v ČR, dvojnásobným jištěním pro přesný přenos energií a čistotu paprsku. Je oceněn hned několika certifikacemi např. ISO, medicínským CE a nejpřísnějším FDA.

Léčba pigmentací a akné v Medical Institutu v PlzniPokud bude daná pigmentace či pigmentová skvrna vhodná k laserovému odstranění, používá se speciální depigmentační laser s vlnovou délkou, která je v pigmentu pokožky nejlépe pohlcována. Přesně mířený paprsek rozmělní pigment na částečky, které jsou pomocí buněčného systému odplaveny pryč.

Pokrokový přístup odstranění pigmentových a kožních skvrn vám vyřeší trápení např. se stařeckými skvrnami na rukou či v dekoltu nebo sluneční pigmentací, s pihami, s melasma a další nechtěnou pigmentací, jako například zabarvené jizvy, tetováž apod.

Odstranění akné

Akné je jedním z nejčastějších kožních onemocnění, kterým trpí velké množství naší populace. Nejčastěji akné souvisí s hormonální nerovnováhu v těle, ale příčinou může být i působení špatného životního prostředí, špatný životní styl či nevhodná péče.

V Institutu Krásy máme hned několik procedur, které vám pomůžou se těchto problémů zbavit. Ideální pro odstranění akné a pigmentací je kombinace metod, které pro Vás zvolí terapeut při vstupní konzultaci.