NEWSLETTER

Intenzivní omlazení pleti

Hloubková stimulace kolagenu laserem, laserová rejuvenace, omlazení pokožky.

Mezi klasické příznaky stárnutí pokožky patří povislé tváře, padající obočí, stárnutí krku a dekoltu, ztráta jasných kontur pleti, pokožky rukou či vznik podbradku. To může mít za příčinu časté vystavování pokožky slunečnímu záření, špatný životní styl či vliv prostředí. Pleť ztrácí elasticitu a povadá vlivem gravitace.

  • okamžitá regenerace pleti
  • znovu navrácení kontur
  • viditelné vypnutí pleti
  • zlepšení struktury pleti a její elasticity
  • výrazné omlazení pleti

Pomocí laserové rejuvenace, kdy dochází ke stimulaci kolagenu, pomáháme klientům výrazně omladit pleť. Díky přesně mířeným paprskům tohoto laseru, který se dostane až do hloubky pleti, dochází k výrazné stimulaci kolagenu, kde dochází k výraznému prohřátí. Díky tomu vazivové vrstvy opět nastartují regenerační proces, povolená kolagenová vlákna se vypnou a stará, poškozená se vstřebají, aby uvolnili prostor novým. Pleť se tak stává den ode dne jemnější, vypnutější a pružnější.

Poznámka: pro klienty také zajišťujeme klinické omlazení těla.

Během 6ti týdnů se začnou tvořit vlákna nová, pevnější a pružnější. Pleť se stává hladší, vypnutější, zlepšuje se povrchová textura a navracejí se kontury tváře díky liftingovému efektu. Pokožka bude zbavená i jemných cévek, nerovností, rozšířených pórů a mizí i jemné vrásky.

Také zajišťujeme službu omlazení buněk technologií High Deep Matrix. Jde o moderní zákrok z oblasti laserovo-radiové chirurgie, jehož výsledkem je ošetření a náprava kůže, její struktury a omlazení buněk.