NEWSLETTER

Collagenová obnova pleti - New Skin

Ošetření regeneruje pleť zevnitř, stimuluje tvorbu kolagenu, omlazuje a eliminuje pigmentace bez olupování a rekonvalescence.

  • omlazení pleti, krku i dekoltu
  • léčba pigmentací a jizev
  • vypnutí pokožky
  • zmenšení pórů
  • barevné sjednocení pleti
  • bez rekonvalescence

Mnohé ženy trápí unavená tvář, vrásky, pigmentové skvrny nebo jizvičky po akné. Pokud se chcete vyhnout injekcím či plastické chirurgii, obraťte se na světovou technologii omlazování s vynikajícími výsledky. Jde o přístroj Tri Beam, který má jedinečnou laserovou hlavici, která je výjimečná tím, že má možnost aplikace na všechny fototypy kůže, i na opálenou pokožku, dokonce speciální koncovka umožňuje omlazení i dosud nedostupných oblastí.


Ošetření je téměř bezbolestné. Hlavice laseru se přikládá na obličej, kde způsobí tepelné poškození do hloubky 2-3 mm. To vyvolá následnou stimulaci podkoží a efekt smrštění kůže (stažení pórů, zlepšení struktury, vyhlazení vrásek, jizviček a obnovení elasticity kůže). Během zákroku pociťuje klient lehké pálení, které se postupně stupňuje na štípání trvající cca 1 hodinu.

Tri Beam laser v Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň 775 123 527
Doporučujeme absolvovat ošetření v zimním období. Už první den po ošetření se můžete vrátit k běžnému životu.


Viditelný efekt ihned po zákroku: vypnutí pokožky, zmenšení pórů, barevné sjednocení pleti, snížení mazotvorby a tvorby projevů akné, vyblednutí či úplné odstranění pigmentových skvrn, dyschrómií, redukce jizev a strií.