NEWSLETTER

Carbonový peeling

Nejnovější způsob léčby akné a rozšířených pórů, které trápí nejen náctileté, ale i dospělé. Je také jedinečný svým efektem okamžitého omlazení pleti.

  • Čistí póry
  • Léčí akné
  • Aktivuje tvorbu kolagenu
  • Vypíná pokožku
  • Zbavuje pleť drobných nedokonalostí
  • Vyrovnává pigmentaci
  • Odstraňuje černé tečky

TRI-Beam Premium

TRI-Beam Premium je nejnovější laserová platforma pro léčbu akné, vypnutí pokožky, odstranění lokálních pigmentací, pih a odstranění nechtěného tetování. Jeho použití je velmi rozsáhlé, a lze využít také pro ošetření akné za pomoci carbonového peelingu. Plzeňský Medical Institut jako první v České republice toto ošetření přináší i vám.

Carbonový peeling

Jde o nejnovější neinvazivní přístrojové ošetření vhodné i pro citlivou pokožku. Výsledky jsou znatelné už po prvním ošetření a omlazující efekt je dlouhodobý. 

Carbonový peeling v Medical Institutu v Plzni

Procedura krok za krokem

Na obličej se nejprve nanese karbonový krém, který funguje vůči laseru v podstatě jako magnet a umožňuje paprsku proniknout hluboko do pokožky, kde zaměřuje místa s úložištěm kožního mazu a rozšířené póry. Karbonový krém se usadí právě v těchto místech a zvýrazní je pro účinky laseru. Laserový paprsek zároveň aktivuje tvorbu kolagenu a elasticinu, nezbytných pro obnovu pleti. Laser nejsilněji působí právě v nejtmavších částech pleti, díky čemuž póry hloubkově vydesinfikuje a zúží. To znamená, že se můžete také rozloučit s nechtěnými černými tečkami, drobnými jizvičkami a rozšířenými póry. Již po první aplikaci budete mít pleť hladší, vitálnější, pružnější a sjednocenou.

Ošetření je bezbolestné a rychlé. Pacient má při něm zakryté oči ochrannými brýlemi a vnímá jen záblesky laseru. Bezprostředně po ošetření může dojít u citlivé pleti k začervenání, které samovolně vymizí během pár minut.

Omlazení pleti je okamžitě viditelné již po prvním ošetření. V některých případech je lepší proceduru v týdenním intervalu několikrát zopakovat.