NEWSLETTER

Zábaly

Účinné zábaly na zeštíhlení a proti celulitidě. Vyzkoušejte je již dnes!

 • stimulují lymfatický systém
 • mají redukční, detoxikační a regenerační účinky.
 • mineralizují
 • zpevňují a prokrvují
 • pomáhají při formování postavy
 • celkově uvolňují

 

 

 

Body strategist Bagni di Pisa thermal mud

Intenzivní termální ošetření, které využívá vlastností bahna se slavnou remodelující termální vodou z lázní Bagni di Pisa, Toskánských lázní z Fonteverde Luxury kolekce, oceněným partnerem [ comfort zone ]. Tyto vody jsou známé pro své specifické detoxikační a anti-celulitidní účinky. Směs esenciálních olejů podporuje hluboké čištění tkání, zatímco řasy Chaluha a Laminaria stimulují lipolytickou aktivitu. Ošetření je ideální pro všechny typy celulitidy.

Hlavní účinky:

 •  zlepšuje nedostatky spojené s celulitidou
 •  stimuluje lipolýzu
 •  odvodňuje tkáně

Body strategist thermogenic attack

Intenzivní termogenní ošetření s intenzivním účinkem proti hluboké a odolné celulitidě. Viditelně zlepšuje mikrocirkulaci a díky intenzivní stimulaci lipolýzy podporuje remodelaci kontur těla. Specifické pro rezistentní celulitidu doprovázenou lokálně uloženými tuky.

Hlavní účinky:

 • stimuluje lipolýzu
 • redukuje ukládání tuk
 • zlepšuje mikrocirkulaci

Body strategist aromatherapy wrap

Intenzivní aromaterapické ošetření obsahuje esenciální oleje pro efektivní boj s celulitidou, zapříčiněnou oslabením mikrocirkulace a nedostatkem tekutin. Přináší okamžitý pocit lehkosti. Vhodné pro všechny typy celulitidy. Body strategist aromatherapy wrap je ideální k zahájení anti-celulitidní kúry pro detoxikační účinky.

Hlavní účinky:

 • zlepšuje nedostatky spojené s celulitidou
 • zlepšuje mikrocirkulaci
 • snižuje otoky nohou
 • stimuluje lipolytickou aktivitu

Americký zábal

Medical Institut Plzeň Vám nabízí hubnoucí zábal s bleskovým účinkem 4 v 1. Jedná se o zeštíhlující zábal zaměřený na lokální spalování tuků, odstranění celulitidy, zpevnění kůže a odplavení toxických látek z podkoží. Tato zeštíhlovací metoda je založena na vlivu tepla a chladu, podobně jako v případě Kneippovy kúry.

Aromaterapeutický zábal lokálně zrychluje krevní oběh a zvyšuje prokrvení kožních a podkožních oblastí. Díky zábalu tělo dostává signál k vyrovnání teplot a zvyšuje metabolickou aktivitu v ošetřovaných oblastech, což umožňuje 4x účinněji spalovat přebytečné výživné látky a tuk v problémových partiích.

Pokožka zůstává viditelně vyhlazená, dochází ke značnému úbytku tuků (měřitelné již po první aplikaci na obvodu těla) a organismus se celkově pročišťuje. Celkový tělesný metabolismus se urychlí až na deset dní (nedochází k zpětnému ukládání tukových zásob).

Nevíte, jakou proceduru zvolit? Máte obavy, že u vás nebudou fungovat? Objednejte se na bezplatnou konzultaci k naší specialistce, která Vám změří tuk, Ph, stupeň celulitidy a doporučí program detoxikace, stravování a program péče na míru.

UC zábal

UC zábal pomůže každému, kdo hledá nejlepší start zeštíhlovacího programu s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Bez ohledu na váš tvar, nebo velikost postavy se můžete spolehnout na náš unikátní způsob, jak vytvarovat a zpevnit tělo. Zábal má navíc unikátní účinek proti stárnutí kůže a odstraní všechny nečistoty v těle na buněčné bázi. Jedná se o metodu celo-tělové horké bandáže, starodávné metody, kterou používali v Egyptě již před tisíci lety k udržení krásné štíhlé postavy.

Pokud přemýšlíte o tom, jak se zbavit pár extra centimetrů a pokud chcete okamžitý výsledek, rozhodněte se pro tento zábal, který je také velmi efektivní pro speciální příležitost např. před svatbou, dovolenou atd. Pravděpodobně Vám to bude znít moc dobře na to, aby to byla pravda, ale s průměrnou ztrátou 20-25 centimetrů již při prvním zábalu jsme přesvědčeni, že budete nadšeni.

Tento zábal byl znovu objeven japonským lékařem Urasenko Chado (odtud název UC zábal), který žije již přes dvacet let v Anglii a zabývá se výzkumem lidského metabolismu, vlivu prostředí a skladby stravy na ukládání tělesného tuku a jeho následným efektivním spalováním. Našel způsob, jak totálně detoxikovat tělo a zároveň uvést metabolismus tuku a vody na optimální úroveň. Propojil moderní poznatky v péči o tělo po rozsáhlém výzkumu blahodárných minerálů, používaných při lázeňských ošetřeních se starodávnými metodami popsanými v hieroglyfickém písmu.

Ošetření je prováděno zabalením zákazníka zhruba 25 elastickými obinadly, která byla předem namočena a ohřátá v roztoku z bahna bohatého na vzácné minerály, hřejivé soli a patentovaného komplexu esenciálních látek. Kombinace bahna a obinadel napomáhá zpevnit uvolněnou kůži a stlačuje zóny, ve kterých je uložen tuk.

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

 • Doporučujeme kůru 3 - 7 zábalů v časových intervalech 5 - 7 dnů.
 • Průměrná délka ošetření je 1,5 - 2 hodiny včetně měření

Termozábal

Termozábal je speciální metoda odstraňování tuku, jinak zvaná eutermie. Využívá tepla a speciálního gelu k zvýšení bazální teploty těla na 37,5 °C, při níž dochází k zrychlenému metabolismu. Tuk se při této teplotě, řízené elektro-přikrývkou, spaluje mnohem, rychleji.

Proticelulitidový zábal

Revoluční ošetření pro odstraňování celulitidy. Nyní Vám doporučujeme vyzkoušet unikátní proceduru pro boj s pomerančovou kůží, která zaručuje rychlé snížení objemu v postižených partiích, vypnutí pokožky.