NEWSLETTER

Vibrační cvičení

Deset minut cvičení na vibračním stroji je jako hodina v posilovně!

Vibrační cvičení Dream Healther

Pro milovníky vibračních cvičení jako jsou Power Plate, Vibrogym a Vibro fit máme alternativu, která má nejlepší klinickou studii na spalování tuků. Vibrační plošinu Dream Healther.

V dnešním hektickém světě je velmi těžké najít si čas na pravidelné cvičení. Díky vibračním plošinám však čím dál více lidí zjišťuje, že mít takové tělo, jaké sami chtějí, již není utopií. A nepotřebují k tomu ani tolik času a pohybu, kolik bývá obvyklé. Dosažené výsledky se samozřejmě liší od člověka k člověku, tak je tomu ale i u všech ostatních forem cvičení. Faktem však zůstává, že i v nejlepších posilovnách stěží narazíte na cvičební nářadí, jehož používání má tak výrazné výsledky. Technologie vibračních plošin učinila ve velice krátké době výrazný pokrok, přičemž výhody jejich používání se stávají stále přesvědčivějšími.

Mnohé světové celebrity uvádějí jako klíč ke své dokonalé figuře cvičení právě na vibrační plošině Dream Healther.

Způsob, jakým jsou vibrace prospěšné lidskému tělu, se může zdát snadný. Technologie, která stojí v pozadí však jednoduchá rozhodně není. Vibrační plošiny jsou zařízení na vysoké technologické úrovni, konstruovaná s ohledem na způsob reakce svalů na různé formy vibrací. Zajímavé výsledky, kterých lze používáním vibračních plošin dosáhnout, jsou důsledkem rychlých kontrakcí svalů, ke kterým při cvičení dochází. Ty pozitivně působí jak na definici svalů, tak na sílu, kterou jsou schopné vyvinout. Vibrační plošiny si získávají příznivce zejména v řadách těch, kteří nemají zrovna v lásce cvičení formou přílišného drilu, jako například vzpírání apod. Při používání vibrační plošiny se tělo procvičuje změnou rychlosti, není tak třeba zvyšovat intenzitu tréninku, jako tomu je například právě u zmíněného vzpírání.

Vibrační plošina a regenerace

Po tvrdém cvičení je běžné, že svaly po nějakou dobu bolí v důsledku vypětí, kterému byly vystaveny. Při používání vibrační plošiny se však doba potřebná pro zotavení může výrazně zkrátit. Rovněž projevy přestálé svalové námahy bývají podstatně mírnější.

Vibrační plošina představuje jednu z nejnovějších forem cvičení na trhu, k vidění je stále častěji nejen v posilovnách, ale i v domácnostech. Vzhledem k výhodám, které používání vibračních plošin přináší, toto není žádným překvapením. Obecně řečeno, hlavní příčinou popularity vibračních plošin je skutečnost, že dokáží procvičovat svaly způsobem, jaký je u většiny ostatních forem cvičení nemožný. Mnozí z těch, kteří vibrační plošinu používají pravidelně, zjišťují kromě fyziologických přínosů i nesporné výhody v terapeutické oblasti. Využití vibračních plošin je samozřejmě stále relativně novým fenoménem, jehož přínosy se v plné míře teprve začínají projevovat. Už teď je ale jisté, že se jedná o jednu z nejsnažších forem cvičení, jejíž příznivý vliv na lidské tělo je značný.

Nesporné výhody:

  1. 10 minut cvičit na přístroji je jako 1 hodina ve fitnessu či aerobního cvičení
  2. Spaluje tuk velice efektivně především v oblasti hýždí, břicha a vnitřních orgánů
  3. Zvyšuje lymfatickou drenáž
  4. Snižuje hladinu cholesterolu
  5. Eliminuje všechny typy celulitidy
  6. Zlepšuje krevní oběh
  7. Nezatěžuje klouby
  8. Speciální program pro zpevnění vnitřních svalů a ochablého vnějšího svalstva po porodu (pokud nemáte pro své děti hlídání, vezměte je s sebou)

První cvičení je nutné telefonicky objednat - bude s Vámi cvičit zkušená terapeutka.

Vyzkoušejte první cvičení zdarma!

Lze kombinovat se všemi typy zábalů proti celulitidě a na zeštíhlení.