NEWSLETTER

Radiofrekvence s ultrazvukem

Neinvazivní expresní lifting těla.

Tělo

Vybojujte si krásné pevné tělo bez celulitidy a přebytečných tuků, vrásek a povadlé pokožky. Nejpokrokovější technologie, rychlé výsledky!

Neinvazivní, neablativní, bezbolestná a časově nenáročná metoda pro vypínání pokožky, remodelaci kontur obličeje i těla a léčbu celulitidy. Naprosto nová v ČR málo známá metoda na péči o pleť a podkoží.

Radiofrekvenci aplikujeme pomocí speciálních elektrod, které zahřívají tkáně v podkoží na vysokou teplotu, což způsobuje přeskupení a zúžení kolagenových vláken. Střídáním mono a bipolárního radiofrekvenčního vlnění dochází k okamžitému vypnutí ochablé pokožky.

Unikátní spojení ultrazvukové sonodermabraze a ultrazvukové sonoforézy působí na pleť v jejích nejhlubších vrstvách. Výsledkem ošetření je vypnutá, omlazená a osvěžená pleť, a to nejen navenek, ale i hluboko v podkoží. Celkový efekt terapie je podpořen stimulací kolagenových vláken, která jsou „stavebními kameny" pleti. Přístroj má speciální program na vypínání povadlé pokožky, na vypínání extrémně povadlé pokožky a program kombinovaný na vypínání pokožky a zároveň na redukci tukových buněk. Radiofrekvence má skvělý léčebný efekt i na hluboko uloženou celulitidu. Jedná se o velmi pokrokovou tehnologii, která se s úspěchem po světě používá i k chirurgickým zákrokům stejně tak jako dříve lasery.

Kolikrát je nutné ošetření opakovat?

Viditelné výsledky Radiofrekvence se dostavují po 1 až 5 ošetřeních. Mezi jednotlivými návštěvami by ale nemělo uběhnout méně než 7 dní. Každé sezení trvá, podle individuální indikace, od 15 do 50 minut. Po zákroku je zřetelné napětí pokožky, která může být teplá a začervenalá v důsledku zvýšeného proudění krve. Vše se upraví během jednoho až dvou dnů. Ošetření je velmi bezpečné, není fotoaktivní jako je například fotorejuvenace IPL laserem. 20min po ošetření se pacient může vrátit zpět do běžného života.

Pro jaké oblasti je terapie vhodná?

  1. Všechny tělesné partie, na nichž se objevuje celulitida, především vhodné pro tvrdou fibrotické celuilitidy (stadia, kterého si většina klientek myslí, že už je bez šance se zbavit).
  2. Tělesné i obličejové partie, které je třeba vypnout a zpevnit, povadlé oblasti například na krku a obličeji, na zadních stranách paží a redukce podbradku.

Působení této metody je vynikající také v kombinaci s tělovými programy podtlakové lymfatické masáže a kavitační liposukce. Doporučujeme klientům, kteří uvažují o invazivním zákroku, ale nemají k němu důvěru a bojí se nežádoucích vedleších komplikací, které se s neinvazivním zákrokem nemůžou stát.

Objednejte se na Radiofrekvenci ještě dnes na a získáte postavu svých snů!