NEWSLETTER

LipoSonix

Tajemství holywoodských krásek odhaleno! Skalpel to není!. Hledáte způsob jak se trvale zbavit tuků a mít postavu snů. Vyzkoušejte Liposonix! Řádně jíst a cvičit, ale ne a ne se zbavit posledních faldíků – to bývá značně frustrující, ať už je nemůžete dostat z bříška, pasu, zadečku nebo stehen. Vyzkoušejte nové revoluční ultrazvukové ošetření LipoSonix v Medical Institutu.

 • bezpečné nechirurgické a neinvazivní ošetření Novinka 2017 LipoSonix v Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528
 • cílené zaměření na problémové partie
 • trvalé zničení tukových buněk
 • liftingový efekt (účinkuje i proti celulitidě)
 • rychlý návrat do každodenního života (žádná rekonvalescence)

LipoSonix nové generace je alternativou tumescentní liposukce pro klienty, kteří nechtějí podstoupit invazivní zákrok a je v současné době nejžádanějším zákrokem (v plastické a estetické medicíně). Její výsledky při formování postavy jsou srovnatelné s tumescentní liposukcí.

Bezpečnost při redukci tuků by měla být prioritou a LipoSonix je bezpečnější a výrazně levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků. LipoSonix je absolutní jednička v tvarování postavy. Fokusovaný ultrazvuk je nejnovější li­posukční technologie. Fokusovaný ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován. Během hodinového sezení LipoSonix dosahuje velmi uspokojivých výsledků.

Průběh ošetření

Zdravotní sestřička zvolí vhodný nástavec a označí si oblast, kterou bude ošetřovat. Nanese originální LipoSonox gel. 

Ultrazvuková energie je vysílána přes nástavec a cíleně eliminuje tukové buňky ve vybrané oblasti, zatímco kůže zůstává neporušená. Cílové oblasti jsou ošetřované jedna po druhé. Přístroj využívá různé stupně intenzity a zdravotnický personál je upraví podle velikosti ošetřované oblasti. Ultrazvuková energie, která je aplikována vytváří mimo jiné i tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v ošetřované oblasti.

Výsledky a účinnost přístroje LipoSonix LipoSonix v Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528

Klinické studie ukázaly průměrné zmenšení obvodu pasu mezi 4 až 6 cm. Dále ukázaly, že jedno neinvazivní ošetření přineslo průměrné zmenšení obvodu nohou 2,5 až 3cm. Jednotlivé výsledky se však u každé osoby, která podstoupí ošetření mohou lišit.

Pokud je tuková vrstva silnější doporučujeme ošetření na stejných partiích opakovat nejdříve po 6 týdnech. Pozor ošetření neřeší obezitu, ale pouze lokální nahromadění tuku.

Kdy jsou viditelné výsledky?

Jednotlivé výsledky se u různých osob můžou lišit. Někteří pacienti již pozorují výsledky za dva týdny. Podle klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou konečné výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň

Po ošetření

LipoSonix má za následek odstranění nežádoucích tukových buněk a zeštíhlení v ošetřované oblasti. 8 až 12 týdnů je čas potřebný pro vaše tělo vyloučit asi 95% z eliminovaného tuku. Narušená tuková tkáň je vylučována z těla přes přirozený proces hojení prostřednictvím lymfatického systému.

Bezpečnost ošetření

Ošetření je bezpečné, klinicky testováno.

Vrchní vrstva pokožky zůstává neporušená, vysoká intenzivní fokusovaná ultrazvuková energie se zaměřuje pouze na buňky podkožního tuku a selektivně okamžitě zničí lokalizované tukové buňky mechanickou cestou, zatímco ponechá okolní buňky jako žilky, nervy a svaly nedotčené.

Po ošetření se může dočasně objevit zarudnutí, modřinka nebo mírný otok, které zmizí během několika hodin nebo dnů, vše závisí na typu pokožky.

Proslulost Liposonixu je založena spokojenosti tisíců lidí po celém světě.

V zahraničí se jedná o nejrozšířenější metodu redukce tuků.

 • Viditelné výsledky již po prvním ošetření
 • Komplexní ošetření-redukce tuků i celulitidy
 • Univerzálnost - účinnost v různých hloubkách tuků 
 • Jedná se o neinvazivní metodu, takže nulová rekonvalescence

Kontraindikace

 • zvýšená krvácivost
 • léky na ředění krve nebo proti srážlivosti
 • operace v oblasti navrhované na ošetření
 • implantovaný elektrický přístroj (kardiostimulátor)
 • těhotenství