NEWSLETTER

Celluslim Extreme

Unikátní metoda, která dokáže zpevnit podkoží a zničit celulitidu. Zároveň účinně bojuje s povadlou pokožkou a se všemi stádii celulitidy.

Klinické studie prokázaly účinnost na redukci celulitidy všech stádií! Mnozí z nás už zažili okamžik, kdy si při pohledu do zrcadla posteskli kvůli celulitidě nebo přemýšleli kvůli nadváze nad liposukcí. Teď už vám ale ve změně vašeho zevnějšku nebrání skoro nic. Díky metodě Celluslim Extreme se totiž nemusíte obávat ani bolestivé operace.

 • redukce všech stádií celulitidy
 • zpevňuje povadlou pokožku
 • výrazně vypíná pleť

Tato metoda se používá v medicíně s velkým úspěchem od roku 1980 pro rozbíjení ledvinových a žlučových kamenů. Přístroje založené na stejném principu, ale s podstatně menší energií, se od roku 1992 využívají v rehabilitaci a ortopedii na léčbu bolestivých stavů šlach a svalů.

V estetické medicíně se tato metoda objevila v roce 2007, v zahraničí je již tato metoda velmi rozšířena a oblíbena. Nyní ji zatím jako jediný u nás začal používat Medical Institut. Přístroj je schválený ministerstvem zdravotnictví a kromě rehabilitačních indikací má i indikaci léčby celulitidy. Metoda je naprosto bezpečná bez vedlejších účinků. Klinické studie prokázali účinnost na redukci celulitidy všech stádií (jak odstranit celulitidu, si můžete přečíst také na stránce odstranění celulitidy).

Indikace a ošetřované partie

Hlavní indikací k ošetření tímto přístrojem je celulitida, ale používá se také na korekci strií, jizev, k vypnutí svalové a vazivové tkáně, odstranění lymfedemu, ke zmenšení obvodu ošetřovaných oblastí – zeštíhlení a k omlazení kůže na těle.

Terapeuticky účinná energie elektropulzů a šokové terapie (AWT = Acoustic Wave Therapy = Léčba akustickou rázovou vlnou) se dostává do těla bezbolestně a bez poškození povrchu kůže. Zákrok lze absolvovat kdykoliv, bez omezení běžného pracovního a společenského života pacienta.

Ošetřovanými oblastmi jsou hýždě, stehna, vnitřní strany paží a břicho. Pro dosažení účinku a dlouhotrvajícího efektu je třeba 6 až 12 zákroků prováděných jednou až dvakrát týdně. Zákrok trvá 30 minut. Významné zlepšení struktury kůže je pozorovatelné po 3 až 4 zákrocích. Zlepšení stavu probíhá prodlouženě i po ukončení léčebné série až do 6ti i více měsíců.

Celluslim Extreme v průběhu zákroku uvolňuje zatvrdlou vazivovou tkáň, zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a stimuluje produkci kolagenu. Dochází ke zmenšení tukových buněk a tím k zeštíhlení ošetřované oblasti. Následný dlouhodobý účinek je pevnější kůže s přirozenou pružností, aktivovaná vazivová tkáň, zlepšená textura kůže, zmenšení objemu a redukce celulitidy.

Zákrok má pomocí akustické rázové vlny vícenásobný účinek:

 • kůže – vypnutí kůže, lepší textura a kontura
 • tuková tkáň – okysličení, aktivace metabolismu, zmenšení tukových buněk
 • vazivová tkáň – vypnutí a aktivace
 • aktivace enzymů štěpících tuky
 • lymfatická drenáž
 • svalová relaxace
 • rozbití fibrózy u velmi tvrdé celulitidy

Počet doporučených ošetření podle odborného lékaře se pohybuje kolem 6 až 12, záleží vždy na aktuálním stavu klienta.

První výsledky se dostavují již po 3-4 ošetření. Nezbytnou součástí celého procesu je dodržování pitného režimu, úprava stravovacích návyků a dostatek pohybu - toto vše přispívá k rychlejšímu a efektnějšímu výsledku celé léčby.

Průběh ošetření

Nejlépe Vám ošetření představíme, připodobníme-li jej k ultrazvuku, který je dostatečně známý a kterému se aplikace Celluslim Extreme podobá. Na ošetřovanou oblast se nanese ultrazvukový gel, který zlepšuje průnik rázových vln do těla bez ztráty energie. Oblast se přejíždí koncovkou, která "nastřílí" až 4000 pulsů v závislosti na typu a velikosti ošetřované oblasti. AWT vytváří velmi rychlé energetické "výstřely" zvuku = pulsy = rázové vlny. Účinná energie se dostává do těla bezbolestně a bez poškození povrchu kůže. Následný dlouhodobý účinek je pevnější kůže s přirozenou pružností, aktivovaná vazivová tkáň a zlepšená textura kůže.

AWT není omezena věkem klienta.

Kontraindikace

 • Klientka nesmí užívat léky ovlivňující srážlivost krve.
 • Nelze použít při zánětu žil.
 • Nelze použít při trombóze.
 • Klientka nesmí být těhotná.
 • Nelze aplikovat na místo ošetřené kortikoidy.
 • Nevhodné pro děti a mladistvé.