NEWSLETTER

HUBNUTÍ

Problém s postavou je jedním z nejčastěji řešených estetických problémů vůbec. Problematická místa s ukládáním rezervního tuku mívají také často i lidé se štíhlou postavou a pohybem ani dietami ho nelze mnohdy zničit. Medical Institut a Institut Krásy přinášení několik řešení jako je úprava stravování Metabolic Balance, nebo kompletní dietní program Cambridge Diet. Institut Krásy disponuje také nejširším vybavením v oblasti přístrojového ošetření těla. K dispozici je mnoho přístrojů, díky kterým můžete opět vypnout povadlou pokožku, rozproudit zanesený lymfatický systém, odstranit celulitidu, nebo vyhladit a zjemnit kůži. Přístrojové procedury můžete doplnit také o různé zábaly pracující na principu tepla a zimy, nebo detoxikační bahenní zábaly.

Pokud jste zastáncem razantních a okamžitě viditelných řešení, Medical Institut disponuje mnoha lékařskými procedurami s prověřenými a prokázanými výsledky. Využít můžete injekční terapii na lokalizovaný tuk a problematické partie, moderní liposukce nebo přenést tuk z problematických partií do těch, které objem ztrácejí.

 

LPG Lipomassage Andrea Verešová v Institutu Krásy v Plzni Přístrojové hubnutí v Plzni. www.institutkrasy.cz

Hubněte s profesionály. Jednoduše, účinně, trvale a bezpečně v plzeňském Medical Institutu. Lymfatická masáž v plzeňském Institutu Krásy.

 

Nejvhodnější program právě na řešení vašeho problému vám sestaví odborný terapeut při konzultaci. Na výběr je mnoho procedur a jejich kombinací: