NEWSLETTER

FYZIOTERAPIE

Fyzioterapie je část komprehensivní rehabilitace, která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Využívá standardizovaných postupů na základě nejnovějších vědeckých poznatků, kdy zkušený fyzioterapeut zvolí vhodnou léčbu s ohledem na potřeby pacienta. Na výběr má hned několik metod jak ulevit od bolesti a zjednat nápravu vzniklého problému. Využívá zejména mobilizací a  technikami měkkých tkání, léčebnou tělesnou výchovu k odnaučení se špatných pohybových návyků, rázovou vlnu k odstranění bolesti, reflexní masáž, oporu svalů v podobě tapingu, kompletní kineziologický rozbor nebo okamžitou úlevu od bolestí pomocí plynových injekcí.

 

Reflexní masáž v Medical Institutu prokrví problematické zóny a uleví od bolesti. Fyzioterapie Medical Institutu v Plzni dokáže ulevit mnoha problémům s pohybovým aparátem. www.medicalinstitut.cz

Plynové injekce, reflexní masáž, rázová vlna a mnoho dalších procedur z rukou zkušené fyzioterapeutky. Plynové injekce okamžitě uleví od bolesti v plzeňském Medical Institutu.

  

Zkušená fyzioterapeutka dokáže ulevit od bolesti chronické i akutní několika možnými způsoby: