NEWSLETTER

Zvětšení rtů

Plné, svůdné a neodolatelné rty? Symbol ženské smyslnosti, krásy a mládí. Není divu, že mnoho žen touží po krásnějších rtech. Zvětšení rtů vytvoří plné a nádherně přirozené rty - žádnou kačeří pusu! Navíc redukuje jemné vrásky kolem úst.

Plné a svůdné rty jsou snem snad každé ženy. Pokud je chcete mít i Vy, není nic jednoduššího, než nechirurgické zvětšení rtů pomocí výplňových materiálů.

  • naprosto bezpečné
  • vysoce kvalitní výplně
  • dlouhotrvající
  • bez jizev a bez skalpelu

 

Zvětšení rtů již od 3.500 Kč. Objednávejte se na konzultace s našimi lékaři a splňte si sen o krásných, plných, přirozených rtech.

Objednávejte se na tel.: 775 123 528.

Medical Institut nabízí všechny 3 moderní a nejžádanější možnosti, které současná estetická medicína nabízí. Záleží na přání klienta a vhodnosti zvolené indikace při konzultaci s lékařem.

Výplňové materiály:

Jednou z možností je aplikace gelové výplně na bázi kyseliny hyaluronové dermatologem. 

Na zvětšení rtů naše klinika Medical Institut používá výplňové materiály s obsahem kyseliny hyaluronové. Je to čirý gel – tělu vlastní látka, která se aplikuje tenkou jehlou přímo do rtu. S pomocí výplně budou Vaše rty upravené do požadovaného tvaru a zároveň se zjemní a odstraní jemné vrásky okolo rtů. Zákrok trvá 20 – 30 minut, po jeho ukončení přetrvává mírný otok (max. 1 – 2 dny) a zarudnutí. Na konci procedury Váš čeká dokonalý a přirozený výsledek.

Efekt po aplikaci se dostaví ihned. Zákrok je možné opakovat. Účinek trvá cca 12 měsíců.

PermaLip:

Díky zvyšujícím se nárokům klientů se dostává do popředí další možnost - PermaLip™. Ten je určen výhradně k vyplňování a zvětšení rtů za pomoci permanentního implantátu a díky jeho fyziologickému tvaru s velmi přirozeným efektem

Lip lifting:

Vhodným řešením pro ty, kteří mají tenké rty nebo se jim rty v důsledku stárnutí ztenčují je pak chirurgický Lip Lifting. Při něm chirurg šetrně odebere zakřivený kousek kůže z oblasti pod nosem a pozvedne horní ret. Výhoda zvětšení spočívá v okamžitém efektu. 

Tyto jednoduché zákroky se provádí ambulantně pouze v lokálním znecitlivění a jsou časově nenáročné. Výsledkem je výraznější vzhled rtů, rty mají plnější objem a pěkné kontury, vždy přesně podle individuálních potřeb klientů. Tedy od mírného zvětšení rtů až po plné, smyslné rty. ​

Výhodou nechirurgického zvětšení rtů je především okamžitý návrat k běžné činnosti, a to pouze jednodenní klidový režim. Rty budete mít první den mírně nateklé, ale pokud Vám tento fakt nebude vadit, není nutné vyhýbat se běžnému životu.

Zvětšení rtů výplňovými materiály je naprosto bezpečné, neměli by ji však podstupovat pacienti se zánětlivými kožními onemocněními, infekcemi nebo opary.

Prohlédněte si výsledky naší práce: