NEWSLETTER

Výplňové materiály

Dermální výplně mají široké využití v omlazení pleti, nápravě kontur, tvarování rtů a remodelaci tváří, výplně propadů tváří, rýh a očního okolí či korekce jizev.

  • zvětšení rtů
  • výplně vrásek
  • okamžitá redukce i velmi hlubokých vrásek
  • nejkvalitnější materiály
  • bez rizik
  • naprosto bezpečná aplikace
  • okamžitý efekt

Medical Institut nabízí nejkvalitnější profesionální dermální výplně renomovaných výrobců na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové neživočišného původu s velmi pomalým vstřebáváním a vysokou biokompatibilitou. Používáme Restylane, Surgiderm, Juvederm, Dramyal, Teosyal a další. Lékař vám při odborné konzultaci doporučí nejvhodnější materiál přesně na míru pro vás podle typu vaší pleti a rozsahu ošetřovaného místa.

Dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové jsou látky našemu tělu vlastní a nejsou na ní alergické reakce. Výplně také nezpůsobují ztrátu mimiky. Aplikace je nechirurgická, pouze mini-invazivní, tj. aplikována mikrokanylou intradermálně. Efekt je okamžitý s naprosto minimální zátěží pro klienta bez nutnosti zotavení. Samotný efekt pak trvá 6 - 15 měsíců v závislosti na použitém materiálu a místu aplikace.

Aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásky: 

Unikátní aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásky s minimální bolestivosti a maximálním využitím aplikovaného materiálu.

Efekt ošetření je dlouhodobý a viditelný bezprostředně po zákroku. Vital Injector je unikátní přístroj nové generace, který oproti běžné aplikaci kyseliny hyaluronové pomocí injekce či kanyly nabízí další možnosti hloubkové a dlouhodobé hydrataci kůže. V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a neoblíbenější metodu.

Přístroj Vital Injector je řízen integrovaným počítačem a primárně je určen k plošné aplikaci kyseliny hyaluronové mikrojehličkami do předem stanovené hloubky kůže v přesně definovaném množství. Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527

Díky takto aplikované kyselině hyaluronové dochází nejen k hydrataci, ale i k následnému vypnutí pokožky. Dochází tak k aktivaci a růstu kolagenových vláken, čímž pokožka získává lepší tonus a elasticitu. Zkrátka vynikající indikace pro celý obličej, i tenkou kůži na krku, dekoltu, okolí očí a okolí rtů, hřbety rukou, ke zlepšení stavu zhoršené struktury kůže, prodělaném zánětu akné nebo pro kůži poškozenou sluncem. 

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalou pleť bez vrásek. Vyzkoušejte jedinečnou metodu s aplikací kyseliny hyaluronové a budete svědky malého zázraku.

Efektivní ošetření zejména pro:

Oči: Jediná metoda, která se dá aplikovat na spodní a horní víčko,díky čemuž dochází k minimalizaci vrásek v okolí oči.

Obličej: Díky možnosti nastavení přesného dávkování dochází k rovnoměnému ošetření bez navýšení objemu. Jedinečné ošetření tváří a čela.

Krk a dekolt: Přístroj jako jediný na trhu využívá vakuum, kdy se nasaje vybraná oblast pokožky, do které jsou aplikovány preparáty Restylane. Vakuum omezuje vznik modřin a bolestivost aplikace.

Co je Vital Injector 2™?


Jedná se o přístroj s koncovkou ve tvaru pistole. V její hlavici je upnutá stříkačka s kyselinou hyaluronovou. Injektor má 5 mikrojehel, tenkých jako vlas. Na přístroji se naprosto přesně nastaví hloubka aplikace jehel. Možnosti jsou od několika desetin milimetru až po 5 milimetrů.

Nehrozí žádné modřiny!


Současně je volitelná i dávka materiálu, kterou uvolní každá jehlička v mikromolech. Tento systém umožní naprosto rovnoměrnou plošnou aplikaci kyseliny hyaluronové a bez vzniku modřinek s krátkou rekonvalescencí.
Ta je krátká i díky uplatnění vakuového „přisátí“ hlavice injektoru. Tím se oddálí svrchní vrstva kůže od kapilár v hlubších vrstvách kůže a ty se méně zraňují a modřinek je minimum. Vakuum oddálí vrchní část pokožky od cévního zásobení, čímž se omezuje možnost napíchnutí cévek a zvyšuje se tak bezpečnost ošetření. Použití vakua působí i anesteticky, snižuje bolestivost zákroku.

Alergie nehrozí!


Používají se materiály na bázi kyseliny hyaluronové z řady zvané "skinbooster". Jsou tělu vlastní a nejsou na ně tedy alergické reakce. Jako vždy při použití tělu vlastních materiálu je třeba ošetření opakovat. Interval opakování je ovlivněn věkem a rozsahem povadlosti kůže.

Rychlá rekonvalescence!


Výhodou je rychlá rekonvalescence – mikrovpichy vymizí v následujících hodinách a dají se velmi snadno překrýt make-upem. Přístroj umožňuje ošetření větší plochy kůže v rámci jednoho zákroku, což rovněž vede k celkové kratší rekonvalescenci po ošetření.

Aplikovaná kyselina hyaluronová touto metodou v kůži vydrží  přibližně 1 rok.

Naši anti-aging specialisté absolvují pravidelně mezinárodní stáže, výuku nejmodernějších aplikačních technik a dermatologické kongresy. Využijte profesionální poradenství a aplikaci založenou na 14 letech zkušeností v oboru krásy, zdraví a dlouhověkosti.

Tento obrázek ukazuje, jakým způsobem dochází k povadnutí tváří, což má za příčinu postupné ubývání tuku (lidově se mu říká "dětský" tuk).