NEWSLETTER

Volite - dlouhodobé omlazení pleti

Technologie je inovativní patentovaná technologie využívající kombinace kyseliny hyaluronové s nízkou a vysokou molekulovou hmotností ke zlepšení tonusu pleti!

  • vyplnění kožních prohlubní
  • výrazné zlepšení kvality kůže
  • přirozený vzhled
  • bez hrbolků

Ošetření je určené k vyplnění, povrchových kožních prohlubní, jako jsou jemné linky - vrásky a pro celkové zlepšení kvality pokožky, jako je hydratace a pružnost.

Zlepšení kvality pleti – jedna aplikace až na 9 měsíců.

PRŮBEH OŠETŘENÍ: Volite omlazení v Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528

Výplň aplikuje specialista pomocí tenké jehly nebo kanylkou. Před samotným zákrokem se na obličej nanese anestetický krém, tím pádem se ošetření stává bezbolestným. Po pár minutách je hotovo a vy se můžete vrátit třeba do běžného života, bez omezení. 

Výsledky jsou viditelné ihned po zákroku. Kyselina hyaluronová ale v kůži pracuje postupně, a tak se efekt procedury do 2 týdnů ještě navýší.

PO OŠETŘENÍ OBLIČEJE OMEZTE MIMIKU NA 6 HODIN

Po aplikaci kyseliny hyaluronové 6 hodin ošetřené místo nemačkejte, nemasírujte a mimicky nenamáhejte. Po 12 hodinách můžete na tvář nanést make-up. Alespoň 2 dny po proceduře nechoďte na kosmetické ošetření, na obličejové masáže a neplánujte ani návštěvu zubaře.

Vzácně se může stát, že se na tváři po proceduře objeví zarudnutí nebo malé modřinky. Obojí však do pár dnů z pleti vymizí.