NEWSLETTER

Vital Injector

Revoluce v injekční aplikaci účinných sér, dermálních roztoků, výplňových materiálů, krevní plasmy a jiných účinných látek.

  • okamžité vypnutí vrásek
  • hydratace pokožky
  • obnovuje elasticitu pokožky
  • zlepšuje tonus plet

Nejnovější omlazovací technika se zrodila v podobě přístroje Vital Injector – Restylane Skinbooster. Zajišťuje pokožce hydrataci, vyhlazení jemných vrásek a zpevnění pokožky. Výhodou je celoroční aplikace.

Přístroj vytváří vakuum, nasaje oblast pokožky a současně vpraví 5 mikrojehličkami stabilizovanou kyselinu hyaluronovou. Kyselina je tak vpravována plošně ve správném množství a do přesné hloubky kůže.

Krásných výsledků docílí Vital Injector v oblasti tváří, kde dodá postupem věku ztracený objem a zároveň vypne pokožku. Koriguje a zmírňuje drobnější vrásky v oblastech špatně řešitelný míst, např. pod očima a nad horním rtem.

Vital Injector pokožku obličeje zpevňuje, vypíná a hydratuje na hřbetech rukou, krku a dekoltu. Ošetření přístrojem je vhodné i pro mladší klientky.

Revoluce v aplikaci nezasíťovaných materiálů. Okamžitě hloubkově hydratuje pleť a vyhlazuje jemné linky a vrásky. Podporuje přirozenou obnovu pleti, viditelně zlepšuje její elasticitu a tonus a zároveň předchází
a zabraňuje tvorbě pigmentací.

Díky precizní aplikaci účinných sér do předem stanovené hloubky a v naprosto přesném množství nedochází k možným nerovnostem po aplikaci. Proto se mohou aplikovat nezasíťované séra a účinné látky s obsahem kyseliny hyaluronové bez rizika a s naprosto fascinujícím výsledkem. Nezasíťované materiály se mnohem lépe vstřebávají do podkoží a násobí se tak jejich účinnost s téměř okamžitým viditelným výsledkem.

Efekt je díky rovnoměrnému, plošnému účinku a vhodně nastavené hloubce vpichu krásně viditelný již po prvním ošetření. Velkou výhodou po ošetření obličeje Vital Injectorem je rychlá rekonvalescence. Díky možností vakua se eliminuje vznik modřin a pokud vzniknou modřinky, jsou podstatně menšího rozsahu. Drobné tečky po vpiších mizí do několika hodin po ošetření a lze je dobře skrýt make-upem.

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527

Prohlédněte si výsledky naší práce: