NEWSLETTER

Plazmolifting

Omládněte až o 5 let, darujte krev sami sobě a zbavte se vrásek.

Plazmolifting je vědecky podloženou metodou „autologní regenerativní medicíny“, založené na využití vlastní bioaktivní plasmy bohaté na trombocyty k omlazení a regeneraci pokožky.

 • okamžitá regenerace pleti
 • omlazení a vypnutí pleti
 • vyhlazení jemných linek a vrásek
 • bez rizika
 • bez chemie, pouze z krevní plazmy klienta
 • výrazný omlazující účinek
 • zlepšuje kvalitu pleti při projevech akné a jiných kožních projevech

S přibývajícím věkem dochází k poškození DNA a buněčných struktur pleti. Plazma je bohatá na trombocyty a růstové faktory, proto účinkuje jako jedinečný „stavební materiál“ při „opravách“ organizmu na buněčné úrovni. Ten stimuluje faktory ovlivňující růst buněk a rovněž biologicky stimuluje poškozené buňky. Tělo dostává signál a samo začne pracovat v "režimu mladého těla".

Tuto proceduru si oblíbila i Hollywoodská hvězda Angelina Jolie, superstar NBA Kobe Bryant, Kim Kardashian i brazilská topmodelka Gisele Bündchen.

V chirurgii, kardiologii, ortopedii a sportovní medicíně se plazma využívá k léčbě různých onemocnění. V estetické dermatologii se využívá k regeneraci a omlazení stárnoucí a povadající pokožky, kdy působí skutečně omlazujícím účinkem. Plazmolifting je vhodná pro klienty s unavenou, povadlou a stárnoucí pletí, ale je vhodná i jako prevence pro zabránění a oddálení stárnutí, vše bez jakýchkoliv umělých látek, pouze na základě našich vlastních regenerujících látek.

Velkou výhodou Plazmoliftingu je to, že tělo nepřijímá žádné umělé látky ani synteticky vytvořené materiály. Tím pádem mizí riziko vyskytujících se alergických reakcí a vedlejších účinků, protože se jedná o tělu přirozený proces. Samotný účinek terapie vlastně kopíruje procesy hojení a autoregenerace těla samotného.

Toto ošetření je bezbolestné a pro klienta nenáročné. Na oblast vpichu je předem nanesena anestetická znecitlivující mast. Lékař odebere klientovi malé množství krve, ve speciálním přístroji za vysoké frekvence je odstředěna a oddělena plazma od krve. Lékař výslednou plazmu použije při aplikaci rejuvenačních technik, např. mezoterapie, nebo jako výplňový materiál, tedy jeho původnímu dárci.

Zákrok se provádí zejména v těch částech těla, které jsou ochablé, s uvolněnou a nepružnou kůží a efektivně bojuje s vráskami. Plazmalifting lze aplikovat v obličeji, na krk i šíji, v oblasti dekoltu i na hřbetu rukou. Mizejí kruhy pod očima, pokožka získává zdravý a mladistvý vzhled.   

Plazmolifting krém

Plazmolifting krém je revoluční novinkou připravenou skutečně na míru pleti každého klienta. Sérum Plazmolifting se používá ve spojení s vlastní plazmou klienta, obsahuje ve své struktuře jedinečné bioinertní prolongatory (prodloužení životnosti) a stabilizátory, které umožňují zachování cenných vlastností plazmy, zlepšují prostupnost tkání a prodlužují účinek provedeného zákroku tak dlouho, jak je to jen možné. Výsledkem je krém doslova nadupaný výživou, s jemnou strukturou a bez parfemace.

Unikátní složky této tekutiny dovolují zvýšit propustnost horních vrstev dermis, hydratují a vyživují pokožku, dochází ke zlepšení mikrocirkulace a metabolismu buněk, normalizace pH mezibuněčné tekutiny, což umožňuje, aby se klientova kůže stala vnímavější k stimulované regeneraci a obnovy buněk.

Sérum se dokonale kombinuje s injekčními a přístrojovými procedurami a zvyšuje jejich účinek.

Díky unikátní technologii CellularFriendlyTech®, sérum umožňuje maximální zachování aktivity proteinových růstových faktorů, aminokyselin a stopových prvků po celou dobu užívání séra.

Sérum Plazmolifting může také sloužit jako alternativa k injekční proceduře a aplikuje se samostatně jako plně přizpůsobený autologní kosmetický přípravek. Při pravidelném používání zvyšuje pružnost, hustotu a elasticitu pokožky, což výrazně zlepšuje vzhled a předchází stárnutí.

Jak se plazmolifting krém vyrábí:

Lékař nejprve odebere krev, kterou vloží do centrifugy. V ní se oddělí plazma, která obsahuje trombocyty čili buňky, které obsahují růstové faktory. Po pěti minutách v centrifuze se odstředěná plazma zapracuje do předem připraceného univerzálního krému. 

Terním pro odebrání krve si rezervujte na tel.: 775 123 527

Plasmolifting tak nabízí nový a jedinečný produkt svého druhu, který umožňuje bez námahy udržet krásu a mládí pokožky, stejně tak prodlužovat a zvyšovat účinek kosmetických procedur.

 Schopnosti séra:

 • Zkrácení doby rehabilitace po invazivních zákrocích
 • Hydratace pokožky a podpora procesu syntézy
 • Prodloužení účinků kosmetických procedur
 • Prodlužování mládí a funkčností dermis
 • Předchází tvorbě vrásek a stárnutí pleti
 • Obnovuje hutnost pleti a celkově ji posiluje

 

Kontraindikace:

 • Těhotenství, kojení
 • Systémové poruchy krve
 • Onkologická onemocnění
 • Akutní infekční onemocnění
 • Alergická reakce na antikoagulační přípravky

Použití:

2x denně (ráno a večer) po dobu 3 týdnů.

POZOR! Vzhledem k naprosté absenci konzervačních látek doporučujeme skladovat v chladu a spotřebovat nejdéle do 3 týdnů!

Plazmolifting Gel

Plazmolifting Gel je biologická výplň získaná z vlastní krevní plazmy pacienta. Plazmolifting Gel pomáhá obnovit ztracený objem tkání a odstranit hluboké vrásky, jizvy po akné, povislou kůži obličeje - a to nejbezpečnějším způsobem.

Plazmolifting Gel nejen že vytváří oporu tkáním obličeje, ale též stimuluje jejich regeneraci, proto i po skončení působení výplně přetrvá omlazující účinek. Plazmolifting Gel napomáhá obnovení kůže a brání vzniku nových vrásek.

Díky svému přirodnímu původu nemá Plasmolifting Gel téměř žádné kontraindikace, nezpůsobuje alergické reakce a nemá vedlejší účinky. Kromě toho se Plasmolifting Gel můžeme používat v kombinaci s jinými kosmetickými procedurami. Plasmolifting Gel vyžaduje dlouhé rehabilitační období, ale jeho účinky jsou dlouhodobé!

Účinky Plazmolifting Gelu:

 • vyrovnává kožní reliéf
 • koriguje hluboké vrásky, jizvy po akné, atrofické jizvy
 • obnovuje ztracený objem tkání
 • brzdí procesy stárnutí
 • zvyšuje pružnost a elasticitu kůže
 • stimuluje regeneraci tkání

Procedura Plasmolifting Gel umožňuje dosažení efektu liftingu obličeje bez chirurgického zákroku, dlouhého rehabilitačního období a alergických reakcí! Účinnost procedury je potvrzena klinickými studiemi a schválena předními lékaři estetické medicíny.

Plasmolifting Gel mobilizuje skryté rezervy Vašeho organismu a doslova obrací tok času zpět!

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527

Prohlédněte si fotografie ze školení na Plazmolifting Gel:

školení na Plasmolifting Gel v Medical Institut, Plzeň, Bezručova 16, www.medicalinstitut.cz  školení na Plasmolifting Gel v Medical Institut, Plzeň, Bezručova 16, www.medicalinstitut.cz  školení na Plasmolifting Gel v Medical Institut, Plzeň, Bezručova 16, www.medicalinstitut.cz  školení na Plasmolifting Gel v Medical Institut, Plzeň, Bezručova 16, www.medicalinstitut.cz  školení na Plasmolifting Gel v Medical Institut, Plzeň, Bezručova 16, www.medicalinstitut.cz  školení na Plasmolifting Gel v Medical Institut, Plzeň, Bezručova 16, www.medicalinstitut.cz  školení na Plasmolifting Gel v Medical Institut, Plzeň, Bezručova 16, www.medicalinstitut.cz

Gabriela Partyšová na plazmoliftingu v Medical Institutu: