NEWSLETTER

Mesoterapie

Omlazení obličeje, krku, dekoltu a hřbetu rukou. Účinně odstraňuje vrásky, stahuje rozšířené póry a redukuje akné.

  • omlazení pleti
  • okamžité nastartování regenerace pleti
  • vyhlazení jemných vrásek
  • vypnutí pleti
  • zlepšení struktury a tonusu pleti
  • intenzivní hydratace a regenerace

Mesolift je odborný název pro mesoterapii. Touto metodou docílíte omlazení pokožky, obličeje, krku a dekoltu. Mesolift je nechirurgická, minimálně invazivní medicínská technika, při které se mikroinjekcemi aplikují do střední vrstvy pokožky (mesodermy) speciální léčivé roztoky, které obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů, které jsou nezbytné pro regenerací pokožky.

Pokud je nutné pokožku intenzivně hydratovat nebo pokud chceme dosáhnou vypnutí drobných vrásek a nerovností, kombinuje se tento speciální regenerační roztok navíc ještě s kyselinou hyaluronovou, která je přirozeným základním stavebním kamenem pokožky.


Zajišťuje její intenzivní hydrataci, vyhlazuje a zpevňuje reliéf pokožky. Kyselinou hyaluronovou se při tomto ošetření mohou také vyplnit středně hluboké vrásky obličeje, krku nebo dekoltu. Schéma léčby se zpravidla řídí stářím a stavem pokožky. První dvě aplikace následují měsíc po sobě, třetí se aplikuje za tři měsíce.

Mesoterapie X Dermální výplň

Rozdíl mezi mesoterapií a dermální výplní, je především ve schopnosti vytvořit objem. Mesoterapie se v pokožce rozprostře, zatímco dermální výplň vytvoří objem v hluboké vrásce. Oba materiály mají nezastoupitelnou úlohu v estetickém ošetření pleti. Který materiál je pro Vás nejvhodnější Vám doporučíme při konzultaci.

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527

Bolestivost a rekonvalescence

Ošetření se zcela běžně provádí bez lokální anestezie. Není potřeba dokonce ani u těch nejcitlivějších jedinců. Vztahuje se k rozsahu zákroku a typu pokožky a je velmi individuální. Standardně se může klient zařadit do běžného společensko-pracovního života za dvě hodiny po ošetření, případně druhý den. Pro udržení efektu je vhodné opakovat ošetření jednou ročně.

DOPORUČENÍ

Bezprostředně po ošetření a následné dva dny poté je nutné se vyvarovat intenzivního slunění a používat vysoké ochranné faktory SPF 40-100. Jiná zvláštní opatření nejsou nutná, podrobnosti vám sdělí váš ošetřující lékař nebo zdravotnický personál. Velmi efektní je také kombinace s vaukovou diamantovou dermato-dermabrazí, chemického či jiného hloubkového peelingu.