NEWSLETTER

Kruhy a propady pod očima

Dejte sbohem tmavým kruhům a propadům pod očima! 

Rozlučte se s tmavými kruhy a propady pod očima! Přinášíme světovou novinku a naprosto průlomové ošetření očního okolí.

Nepříznivých vlivů, které narušují jemnou pokožku očního okolí je mnoho např.:

  • nedostatek spánku
  • hyperpigmentace
  • ztenčení pokožky vlivem léků
  • dědičnost
  • nedostatek železa

 

Zbavte se kruhů a propadů pod očima snadno a rychle. Stačí, když se objednáte na konzultaci s našimi lekaři na tel.: 775 123 528.

Redensity I, II

Pokud i vás trápí výrazné kruhy pod očima a na své okolí působíte většinou unaveným dojmem, neváhejte navštívit Medical Institut a vyzkoušet toto revoluční ošetření, díky kterému se váš pohled okamžitě rozzáří. 

Díky škodlivým vlivům, které oslabují pleť se stává pokožka snadno narušenou, průsvitnou a proto krev, která prochází v žilkách těsně pod povrchem zde dodává pleti modravý nádech a vznikají ty známé kruhy a propady pod očima. Obličej pak působí unaveným až strhaným dojmem a celkově přidávají několik let navíc. Kruhy_a_propady_pod_očima_Medical_Institut_Plzen

S přibývajícím věkem může odstín tmavnout a spolu se vznikem tukových váčků se trojúhelníkovitá oblast pod očima opticky ještě více propadá. Tento stav nelze jednoduše řešit ani chirurgickou cestou.

Toto inovativní řešení spojuje jemnou výplňovou techniku na bázi kyseliny hyaluronové s mezoterapií aktivních látek. Tato technika je určena speciálně pro oční okolí. Synergická kombinace a exkluzivní složení látek dokáže obnovit strukturu jemné pokožky očního okolí, rovnoměrně se rozprostřít a přirozeně vyplnit propady a kruhy pod očima, obnovit pružnost, opět srovnat tvar a hustotu pokožky a tak se obnoví i její schopnost opět odrážet světlo. Mizí kruhy pod očima a dochází k vyhlazení jemných vrásek.

Kruhy pod očima mohou vznikat z různých důvodů: únava, nedostatečné prokrvení pokožky, nezdravý životní styl, ale velmi často jsou i dědičné. Teosyal REDENSITY [II] EYES je výplňový materiál na bázi kyseliny hyaluronové s převratným složením a je poprvé určen i na tak citlivé místo, jako je oblast kolem očí. Je určen pro ženy, tak pro muže s kruhy pod očima. Produkt není vhodný na tmavé pigmentové kruhy a příliš velké váčky pod očima, které si již vyžadují chirurgický zákrok

Ultimate eye corrector - světová novinka 

Převratná novinka v boji proti ochablému očnímu okolí! Chemická blepharoplastika bez jediného vpichu a řezu.
 
Žhavá novinka na trhu pro nekompromisní zpevnění a vyhlazení očního okolí bez injekcí a bez skalpelu! Jedinečná "chemická" blepharoplastika bez bolesti, anestezie a jediného vpichu. Zbavte se jednou pro vždy tmavých kruhů pod očima, vrásek a tentokrát i viditelně s odstraněním kožních přebytků na víčkách. Tento malý zázrak vyřeší všechny tyto problémy za pouhých 5 týdnů. Cena kompletní terapie (tedy 5ti aplikací) je 4.500 Kč.

Díky světové novince přichází konec unavenému výrazu tváře a neúspěšnému překrývání make-upem.

Prohlédněte si výsledky naší práce: