NEWSLETTER

Hydrolifting

Bezbolesné razantní obnovení hydratace pleti a prevence proti stárnutí.

Mechanická korekce vrásek botulotoxinem, laserem či dermálními výplněmi napraví jednotlivou problematiku pleti, ale nezlepší její kvalitu. Pro pozastavení stárnutí a obnovení kvality pleti je důležité dodání látek, které v pokožce věkem ubývají. Mezi nejhlavnější látky patří kyselina hyaluronová, kdy se její množství snižuje až o 6% za 10 let. Dalšími látkami jsou vitamíny, aminokyseliny, nukleové kyseliny, antioxidanty a minerály.

  • opětovné nastolení hydratace pleti
  • razantní zlepšení struktury pleti
  • vypnutí a zpevnění pleti
  • vyhlazení jemných vrásek a linek
  • prozáření pleť
  • rychlý a viditelný výsledek

Hydrolifting je speciální způsob rovnoměrné aplikace těchto látek. Výživné látky se aplikují mikrokanylou v lokální anestezii do podkoží vaší pleti, což zaručuje doplnění kyseliny hyaluronové a obnovení její hydratace pleti na mladistvou úroveň.

Hydrolifting v Medical Institutu v Plzni

Aplikace kyseliny hyaluronové s mimořádnou hydratační kapacitou nahrazuje její postupnou ztrátu a současná aplikace biologicky účinných látek v NCTF® podpoří novotvorbu kolagenu. Tato procedura účinně působí ve všech úrovních pokožky od povrchu až do hloubky. Účinky kyseliny hyaluronové uvidíte ihned a v dalších 2-3 týdnech se pleť dokonale vypne, prozáří, vyhladí a zpevní pleť. Zároveň dochází k činnosti fibroblastů, remodelaci kolagenních vláken a opětovné obnově elasticity pleti. Účinek hydroliftingu je tak rychlý a viditelný, že je srovnáván s jemným chirurgickým liftingem, neboť dramaticky omlazuje pleť až o desítku let.

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527

Kromě obličeje je také vhodné ošetření krku, dekoltu či hřbetů rukou. Jedná se o bezbolestné ošetření, které trvá pouze 30-60 minut a poté můžete dále pokračovat v běžných denních aktivitách. Včasná aplikace látek obsažených v NCTF® po 30 roku života má optimální preventivní anti-aging efekt a zamezí tvorbě vrásek, ztrátě jasu, tonu, pružnosti a pevnosti pleti. S přibývajícím věkem se snižuje hydratační kapacita a je pak výhodné naplno využívat „liftingového“ efektu za pomoci aplikací kyseliny hyaluronové.