NEWSLETTER

High Deep Matrix

Nadčasová technologie v estetické darmatologii, která zasáhne všechny vrstvy pokožky. Nejsilnější regenerace a kompletní rejuvenace a obnova pleti.

High Deep Matrix patří do současného trendu moderní estetické medicíny v oblasti laserové chirurgie jehož cílem je ošetření a náprava kůže a struktury podkoží.

  • viditelné omlazení pleti
  • opětovné vypnutí kontur obličeje i těla
  • rychlý a efektivní zákrok
  • bez nutnosti rekonvalescence
  • hloubkové omlazení pleti
  • totální obnova kolagenních vláken

 

Nadčasová technologie v estetické darmatologii, která zasáhne všechny vrstvy pokožky.

Trojrozměrné bipolární působení na pokožku je podstatou práce přístroje High Deep Matrix, kdy principem ošetření je transport precizně kontrolované energie do považované vrstvy pokožky či hloubky v podkoží. Podle problému klienta řízeně narušíme konkrétní vrstvy podkoží za účelem koagulace a vytvoření nové pevnější struktury.

 

 Působení energie do všech vrstev pokožky - až 3,5 mm hluboko.

 

  

HDM Intens

Díky hlavici přístroje High Deep Matrix proniká energie hluboko do kůže (až 3,5 mm) a působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu. Takovýmto působením (tzv. maticové) tak kůže obnovuje svou pružnost a pevnost ve všech vrstvách, a to ihned po jejím ošetření.

3D nástavec - používá se pro zpevnění povadlé a povislé pokožky

Sublative nástavec - používá se na léčbu akné, odstranění jizev po akné a nápravu rozšířených pórů

Hlavicí přístroje působíme na vrchnější struktury poškozené stárnoucí pokožky. V místě aplikace dochází k mikrodermální ablaci mikromřížky ve tvaru matice elektrod s výraznou dermální koagulací, což vyvolá intenzivní hojivé procesy v dermis s minimálním poškozením epidermis. V okolí matice bodů je méně zasažená tkáň stimulována teplem, což urychluje proces hojení. Výsledkem je hladší a omlazený vzhled pokožky a znovuobnovení zdravé struktury kůže.

HDM Sublative

Hlavicí přístroje působíme na vrchnější struktury poškozené stárnoucí pokožky. V místě aplikace dochází k mikrodermální ablaci mikromřížky ve tvaru matice elektrod s výraznou dermální koagulací, což vyvolá intenzivní hojivé procesy v dermis s minimálním poškozením epidermis.V okolí matice bodů je méně zasažená tkáň stimulována teplem, což urychluje proces hojení. Výsledkem je hladší a omlazený vzhled pokožky a znovuobnovení zdravé struktury kůže.

Tento obrázek ukazuje, jakým způsobem dochází k postupnému ubývání tuku v pokožce obličeje (lidově se mu říká "dětský" tuk), což má za následek povadnutí tváří.

Výborná kontrola intenzity ošetření obou hlavic zaručuje maximální omlazující efekt terapie při minimálním riziku nežádoucích efektů. Stimuluje kolagen, elasticitu tkáně a zdravou strukturu pokožky, čímž nijak nepoškozujeme epidermis. Kůže je hloubkově stimulována.

High Deep Matrixem lze řešit mnoho druhů estetických problémů - vede k remodelaci kolagenu a vypnutí povadající pokožky. Je také řešením vrásek a reliéfního povrchu pleti a textury pokožky, stejně tak jizev či strií a navozuje dlouhodobé vypnutí kůže.

Intenzivní prohřátí obličeje, stimulace a produkce kolagenu. Extrémně silný zpevňující účinnek na ochablou kůži.

Jedná se o neoperativní, rychlý, minimálně bolestivý, velmi efektivní zákrok bez nutnosti vyřazení z běžného života.

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527

Do rukou profesionálů se svěřila i Světlana Nálepková.

Světlana Nálepková před zákrokem High Deep Matrix.    Světlana Nálepková na High Deep Matrix v Medical Institutu

Prohlédněte si výsledky naší práce: