NEWSLETTER

Botulotoxin

 

Botox je účinná redukce vrásek způsobených stárnutím, ale i vrásek mimických a léčba nadměrného pocení. Zaměřujeme se na přirozený vzhled pacienta po zákroku, odborný profesionální přístup a špičkové materiály.

  • okamžité odstranění mimických vrásek
  • viditelně mladší vzhled
  • dlouhodobý efekt
  • bezpečná aplikace
  • bez rizika
  • jedinečný botox v Plzni

 

Přijďte na konzultaci s našimi lékaři a zbavte se nežádoucích projevů stárnutí.

Objednávejte se na tel.: 775 123 528

Mimické vrásky

K odstranění mimických vrásek obličeje využíváme botox. Jedná se o jednoduchou injekční aplikaci, která spočívá v oslabení činnosti mimických svalů. Botulotoxin je látka, která se v medicíně úspěšně používá již řadu let. Látka se aplikuje přímo do svalu, který způsobuje vrásku. Tento sval je dočasně relaxován, přeruší se nervosvalový přenos vzruchu a omezí se svalové působení na tvorbu vrásky. Navíc se zamezí dalšímu prohlubování vrásek. Efekt nastupuje od druhého dne do dvou týdnů, výsledek není trvalý, obvykle se zákrok opakuje v rozmezí třech až šesti měsíců. Při opakované aplikaci se efekt prodlužuje.Botulotoxin v Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528

Odstranění nadměrného pocení

Nadměrné pocení - zvýšená tvorba potu je velmi nepříjemnou záležitostí z mnoha pohledů. Obvyklé lokality k řešení jsou podpaží, dlaně a plosky nohou. V případě, kdy nedostačují běžné deodoranty či antiperspiranty, je velice účinným řešením aplikace botulotoxinu tenkými jehličkami do problematické oblasti. Jedná se o jednoduchou injekční aplikaci, která spočívá v zamezení převodu nervového vzruchu k potní žláze, a tím nedochází k uvolňování potu.

Zákrok je téměř bezbolestný, po aplikaci dochází k výraznému omezení až vymizení tvorby potu. Efekt trvá 9-12 měsíců i déle, s opakovanou aplikací se výsledný efekt ještě více prodlužuje. 

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT! Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 527

Prohlédněte si výsledky naší práce: