NEWSLETTER

Peptidová BIOremodelace pleti

Přivítejte nového spojence v boji proti stárnutí!Vědci v Itálii přišli s přelomovým objevem, který nabízí maximálně pohodlné řešení ochablé pleti.Nejenom že vyvinuli velmi účinnou dermální výplň, ale navrhli pro ni také unikátní metodu aplikace, aby se mohli přizpůsobit všem individuálním klientkám – protože každá žena je výjimečná.

  • účinné nechirurgické ošetření s dlouhotrvajícím a přirozeným efektem
  • hydratace a lifting během 15 minut
  • výživa kožních buněk, obnova pevnosti pokožky
  • biokompatibilní a hypoalergenní materiál
  • vysoká úroveň bezpečnosti
  • viditelné výsledky již po pouhých 2 sezeních!

Medical Institut Vám představuje techniku bioremodelace, výherce ceny za inovativní produkt a držitele ocenění v kategorii injekční ošetření roku 2016.Zprávy o revolučnosti tohoto zákroku se šíří bleskovou rychlostí – jen v domovské Itálii ho v počátečních měsících podstoupily desítky tisíc klientek.

Jak bioremodelace funguje?

Zázračná výplň působí proti ochabnutí pleti, ztrátě pružnosti a poklesu hydratace. Je určena k revitalizaci obličeje a těla, mj. tedy tváří a brady. Jedinečně strukturovaný a soudržný materiál pronikne i do oblastí, jež jsou pro tradiční výrobky tohoto druhu hůře přístupné– např. spánky, čelo, ruce, vnitřní paže a krk. Produkt se takdůkladně rozptýlí a začne s „rekonstrukcí“kůže (remodeluje kolagenní a elastinová vlákna). Také zbrzdí úbytek kyseliny hyaluronové v organismu; právě tato vazká a jakoby želatinová látka totiž přispívá k vypnutí a hladkosti pokožky.

Celé kouzlo spočívá v jednoduchém, ale dříve technologicky nedosažitelném složení. Jedná se o ultračistou kyselinu hyaluronovou (HA) bez aditiv, tudíž je zajištěna maximální bezpečnost, biokompatibilitaa delší trvání účinků díky odolnosti vůči tepelným procesům. Koncentrace HA ve 2 ml nanášeného přípravku je 64 mg – neuvěřitelně vysoká.Bioremodelační výplň je také úplně prvním prostředkem s HA, který neobsahuje ani síťovací látky (BDDE a další) – složky, jež mají za účel prodlužovat životnost HA, ovšem zároveň negativně ovlivňují její efektivitu.

Jak vypadá procedura?

Krátké ošetření probíhá následujícím způsobem: lékař aplikuje produkt pomocí techniky bioestetických bodů. To znamená, že na jedné straně obličeje provede vpich na pouhých 5 specifických místech, pečlivě vybraných, aby se minimalizovalo riziko a maximalizovala účinnost.Injekce vpraví materiál pod povrch kůže, odkud se látka poté efektivně rozptýlí i do hlubších kožních vrstev. Během zhruba 15 minut je vše hotovo.

Nanesení produktu může doprovázet zarudnutí či změna barvy pleti, zvýšená citlivost, bolest nebo svědění. Díky rovnoměrnému rozprostření však nebudou vznikat žádné boule.

Peptidová BIOremodelace pleti v Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeń. 775 123 528

Co mohu od bioremodelace očekávat? 

Bioremodelace má u pacientů velmi pozitivní odezvu. Její oslňující výsledky si nevybírají daň v podobě rekonvalescence a výskyt zánětů je výrazně snížený.Klienti na své pleti pozorují zpevnění, vyšší elasticitu a intenzivnější hydrataci.

Doporučujeme provést 2 ošetření s odstupem 1 měsíce; tak se zajistí trvání efektu zhruba na 6 měsíců. Během této doby se HA v organismu kompletně rozpustí a nezanechá po sobě žádné stopy. Podle stupně stárnutí však lze po dalších 2 měsících provést udržovací ošetření.

Závěrem podotýkáme, že výplň s ultračistou kyselinou hyaluronovou činí unikátní též její kombinovatelnost s ostatními materiály (botox a jiné) – tím pádem lze její efekt ještě znásobit. Nikdy nebylo snazší učinit Vaši pleť krásnější a zářivější!

Doporučujeme absolvovat 2 sezení po 3 týdnech

Cena za 1 zkumavku 8.500 Kč

Cena za 2 zkumavky 15.000 Kč

Prohlédněte si výsleky BIOremodelace pleti: