NEWSLETTER

V-Lift obličeje

V-Lift je nechirurgický mini-invazivní zákrok bez jakýchkoliv vedlejších účinků, které se mohou objevit u tradičních liftingových operací.

  • Modelaci obličeje do písmene "V"
  • Vypnutí pleti v oblasti brady
  • Vypnutí povislých tváří
  • Vyhlazení drobných i hlubších vrásek

Cílem je dosáhnout ideálního tvaru obličeje do písmene "V". Pro dokonalý vzhled už není nutné obrušovat kosti. Vstřebatelné nitě vypnou povadlé tváře a vykreslí lícní kosti bez zbytečné operace a bolesti. Ideální je i pro ty, kteří trpí ochabnutím pokožky v oblasti brady.

Díky malé invazivnosti zákroku není nutná celková anestezie, při zákroku se užívá pouze lokální anestezie. V-Lift je prováděn pouze několika málo vpichy a lze jím řešit mnoho lokalit v obličeji - oční koutky, tváře, dvojitou bradu, krk, čelo, vrásky od smíchu nebo i nosní přepážku.

Zákrok trvá pouhých 20 až 45 minut a lékař během něj aplikuje do předem určených lokalit vstřebatelné nitě. Aplikované nitě jsou vyrobeny z hypoalergeního vysoce kvalitního materiálu a nevyvolávají žádné alergické reakce.

Ihned po provedení můžou být místa vpichu lehce zarudlá, ale během jednoho maximálně dvou dní se vše srovná. Výsledek je viditelný okamžitě po zákroku a proto se V-Lift stal ve světě velmi oblíbeným.

Tato metoda je téměř bezbolestná a na rekonvalescenci postačí den, maximálně dva. Po aplikaci však doporučujeme nosit alespoň 14 dní na noc kompresní masku, kterou si můžete zakoupit na recepci Institutu Krásy. Nitě se postupně během 4 měsíců vstřebají, přičemž jejich postupné vstřebávání stimuluje tvorbu kolagenu. Ošetřovaná lokalita vydrží minimálně rok bez jakýchkoliv patrných změn, poté je nutné zákrok zopakovat.

Proces stárnutí:

V-Lift dotvaruje váši tvář zpět do tolik tíženého mladistvého vzhledu písmene "V". Medical Institut Plzeň