NEWSLETTER

Spánkový lifting

Efektivní, šetrné, přirozené a rychlé řešení projevu stárnutí v oblasti očí. Spánkový lifting dokáže zpět vypnout celou oblasti očí, části tváře i obočí. Naprosto přirozený efekt, který výrazně omlazuje obličej.

  • výhody klasických faceliftů při minimální zátěži
  • maximální efekt s přirozeným výsledkem
  • šetrný a bez viditelných jizev
  • bez nutnosti celkové anestezie
  • pouze ambulantní zákrok

Nejvíce se stárnutí projevuje v oblasti očí, ať už se jedná o povislá víčka, vrásky kolem očí či spadlé obočí. Spánkový lifting se tedy používá při poklesu tkání v oblasti střední části obličeje a spánkové oblasti. Mnohdy jen vyřešení této oblasti nahradí celkový facelift. Spánkový facelift je efektivním řešením, které je nejen šetrné, přirozené, rychlé, ale dokáže nahradit i mnohé složité zákroky klasických faceliftů.

spankovy_lifting_medical_institut_plzen

Spánkový lifting je moderní technikou, která si ve světě velmi rychle získala oblibu právě díky své jednoduchost, šetrnosti, ale především díky svému efektnímu výsledku. Tato speciální technika korektivní plastiky v oblasti očí, spánku a obočí dokáže zpět vypnout oblast očí, části tváře a obočí. Tedy těch částí, které jsou nejvíce výrazné na proměny vlivem stáří. Výsledkem je pak mnohem mladší a veselejší vzhled.

Pooperační výsledek je trvalejší, protože se upravují podkožní struktury (fascie) a nejenom kůže. Velkou výhodou spánkového liftingu je to, že na rozdíl od všech běžných liftingů se jedná o zákrok minimálně invazivní, ambulantní a prováděný v lokální anestezii. Hlavní výhodou je samotná technika, která je prováděna pouze jemným maximálně půlcentimetrovým vstupem z oblasti vlasové části, kde se povadlé podkožní vrstvy oblasti očí a obočí vypnou. To znamená, že nedochází k rozsáhlému řezu pokožky a tím nevznikají jizvy v oblasti uší, ani dlouhá jizva pod vlasy nad čelem. Drobné jizvičky, které se používají při moderním spánkovém liftingu jsou snadno schovány v oblasti vlasové části. Jakákoliv stopa po liftingu je tak neviditelná.

K tomuto zákroku je nutné si zakoupit speciální zpevňující a modelující masku na obličej. Masku zakoupíte na recepci Institutu Krásy.

Prohlédněte si výsledky naší práce: