NEWSLETTER

Perma Lip

Plné, smyslné rty jsou snem snad každé ženy. Modelování a zvětšení rtů je jedním z nejčastějších požadavků v estetické medicíně.

  • Trvale plné smyslné rty
  • Jednoduchý zákrok
  • Ambulantní zákrok pouze v lokálním znecitlivení
  • Okamžitý efekt
  • Časová nenáročnost
  • Bez jizev
  • Oblíbená metoda po celém světě

Jednou z možností jsou gelové dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové, další možností, jenž se díky zvyšujícím nárokům klientů dostává popředí je pak PermaLip™ Je to jediný produkt, který je určen výhradně k vyplňování rtů. Jde o naprosto bezpečné zvětšení rtů za pomoci permanentního implantátu a díky jeho fyziologickému tvaru s velmi přirozeným efektem.

PermaLip™ je k dispozici v různých velikostech pro uspokojení individuálních potřeb klientů, od mírného zvětšení rtů až po plné, smyslné rty. Je vyrobený z měkkého, solidního silikonového elastomeru. Implantát PermaLip™ prošel rozsáhlými klinickými studiemi, aby byla zajištěna jeho bezpečnost a účinnost. PermaLip™ je patentovaný výrobek,certifikovaný FDA a CE.

Zvětšení rtů pomocí implantátu PermaLip je relativně jednoduché. Provedou se dva drobné mini-řezy v koutcích úst a implantát je vtažen tunelem do rtu a vycentrován. Drobné řezy se uzavřou sešitím ranky vstřebatelným stehem a jizvička není viditelná. Celý zákrok trvá zhruba 30 minut.

Ačkoliv je PermaLip™ trvalý implantát, velkou výhodou je možnost po čase jej vyjmout a případně nahradit větším či ponechat ret bez výplně. Tedy například v případě, že si klient přeje svůj původní vzhled a ret zase zmenšit, může být pomocí jednoduchého zákroku vyjmut. Odstranění implantátu trvá přibližně 10 minut.

Výhoda zvětšení rtů pomocí implantátu spočívá v okamžitém efektu, který je trvalý. Zákrok se provádí ambulantně pouze v lokálním znecitlivění. Do rtů, které jsou úzké a vytváří tak dojem přísného obličeje nebo vzhledu je ideální použít tento implantát - rty mají po aplikaci implantátu plnější objem a pěkné kontury. Implantát ve rtu není pro okolí patrný při jakýchkoliv pohybech rtů a není ani ve rtech hmatatelný. Implantát je uložen uprostřed rtu tak, aby nevytvářel ani žádný nepříjemný pocit pro klientku.

Metoda je pro svou jednoduchost a kvalitu velmi oblíbená na celém světě.