NEWSLETTER

Modelace tváře a brady

Jedinečný zákrok, který dokáže upravit rysy obličeje. Zvýraznit lícní kosti, zeštíhlet obličej nebo vymodelovat bradu dle požadavků klienta.

  • mini-invazivní zákrok
  • vše je prováděno jedním stehem
  • bez jizev
  • rychlá modelace obličeje a brady
  • bez rizik a nutné rekonvalescence

V oblasti tváří se tuk může projevit dvojím způsobem, jednak svým přebytkem, který vytváří buclaté kulaté tváře, nebo pak naopak svým nedostatkem, což má za následek propady a vzhled ustaraného strhaného obličeje.

Je-li problémem nadbytečný tuk, tedy buclaté či kulaté tváře, lze tento tuk vyjmout pomocí speciální techniky kanylou přístupem z dutiny ústní. Jeden​ jediný steh, který je ​k tomu ​zapotřebí ​je pak zcela neviditelný.​ Stejně tak lze naopak chybějící objem doplňovat ať již tedy výplňovými materiály či opět vlastním tukem. 

Obojí lze provádět pouze v lokální anestezii pomoci časově nenáročného zákroku.  

modelace_tvare_a_brady_medical_institut_plzen

Díky těmto speciálním technikám tak můžete opět dosáhnout optimálního rozložení tkání v obličeji a tedy výraznějších lícních kostí a štíhlejšího obličeje.​ 

Stejným způsobem lze modelovat či pozvednout také bradu. Ta se provádí jedním řezem uvnitř dutiny ústní v oblasti spodní čelisti. Opět lze odebrat přebytečný tuk nebo tvar brady dotvarovat za pomoci vlastního tuku nebo některým z výplňových materiálů. 

Většinou doporučujeme modelaci brady provádět současně s liposukcí podbradku.

Prohlédněte si výsledky naší práce: