NEWSLETTER

Facelift vstřebatelnými nitěmi

Ideální pro odstranění mírných i pokročilejších známek stárnutí obličeje. Dokáže znovu vypnout ochablou kůži obličeje i krku a tím navrátit tváři ztracené kontury. Lifting tváře bez skalpelu a jizev za pomoci plně vstřebatelných nití.

  • moderní chirurgicko-estetický lifting bez skalpelu
  • vypnutí povadající pleti
  • mini-invazivní ošetření
  • téměř bezbolestná aplikace

V současnosti jeden z nejžádanějších zákroků estetické medicíny. Jedná se o unikátní metodu moderního chirurgicko-estetického liftingu bez skalpelu, který 
je vhodný jak pro první známky stárnutí, tak i pro jeho pokročilejší projevy. Dokáže opět vypnout povadající pleť a vrátit ji tak do své původní polohy, kde ji zafixuje. Tvář vypadá opět mladistvě, bez vrásek a s jasnými konturami. Vše je vyřešeno pouze vpichy speciálními kanylami, nevznikají tedy žádné jizvy po skalpelu, a nedochází ani k odřezávání kůže. Vlákna jsou plně vstřebatelná, biokompatibilní a hypoalergení. 

PROHLÉDNĚTE SI VIDEO ZE ZÁKROKU

Celá technika je mini-invazivní ošetření a provádí se pouze v místním znecitlivění, díky tomu je zákrok téměř bezbolestný. Klient může bezprostředně po zákroku domů a druhý den se vrátit zpět do běžného života. Účinek je naprosto přirozený, okamžitě viditelný, s velice pěkným efektem.

PEČETĚ:

Pecet Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528 Pecet Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528

K tomuto zákroku je nutné si zakoupit speciální zpevňující a modelující masku na obličej. Masku zakoupíte na recepci Institutu Krásy či Medical Institutu.

Prohledněte si fotografie z interiéru naší plastické chirurgie

Recepce Medical Institutu, Plzeň, Bezručova 16. www.medicalinstitut.cz  Operační sál Medical Institutu, Plzeň, Bezručova 16, www.medicalinstitut.cz  Zde si klientky mohou po nenáročném zákroku odpočinout.  Dermatologická ordinace Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň