NEWSLETTER

Facelift nevstřebatelnými nitěmi Silhouette Lift®

Silhouette lift je nejnovější šetrná metoda, vhodná pro odstranění prvních i pokročilejších známek stárnutí a ochabnutí pleti.

Nenáročný zákrok bez viditelných jizev:

  • pozvedne ústní koutky i obočí
  • vypne unavenou kůži na tvářích
  • vyhladí nosoretní a bradoretní rýhy

Pojistěte si mládí, dokud jste mladí.

Silhouette lift je podle slov plastického chirurga, MUDr. Patrika Paulise, vhodným zákrokem už krátce po třicítce, kdy mnozí lidé na sobě pozorují první známky stárnutí (jemné vrásky, pokles kontur obličeje nebo ztráta objemu tváře). V mladším věku ještě není nutné pouštět se do náročných chirurgických zákroků, adekvátní je dát přednost šetrné metodě Silhouette Lift, která získává na oblíbenosti pro své jedinečné výsledky a nenáročnost. 

silhouette_lift_medical_institutProcedura krok za krokem

Silhouette lift se vykonává na operačním sále pouze v místním znecitlivění nebo v kombinaci s analgosedací. Jde o miniinvazivní lifting obličeje, kdy je vše prováděno pouze malými vpichy v oblasti spánků. Těmi jsou vedeny speciální vlákna, která lékař uchytí v předem označených bodech. Tímto způsobem se mohou řešit vrásky a ochabnutí v oblasti nosoretní rýhy, ústního koutku a hraně dolní čelisti.

Tento druh faceliftu se provádí polypropylénovými nitěmi s kuželovitými zpětnými háčky z kyseliny mléčné. Vlákna vypadají, jako by měly uzlíky, mezi nimiž jsou pohyblivé pohárky ze vstřebatelného materiálu. Díky nim se nitě lépe obalí pevným vazivem a tím dojde k perfektnímu uchycení vláken s dlouhodobým efektem.

Po zákroku

Uzlíky nejsou hmatatelné ani viditelné. Efekt je zcela přirozený a okamžitě viditelný už na cestě domů z operačního sálu. Vlákna nejsou vstřebatelná a proto je vypnutí pleti dlouhodobé a nitě se mohou v průběhu let opět „přitáhnout“ a tím opětovně vypnout pleť i kontury.

Ihned po lékařském výkonu se mohou se objevit drobné (výjimečně větší) modřinky a mírný otok. Stejně tak dochází ke zvýšené citlivosti ošetřované lokality, která během pár dní samovolně vymizí. Zákrok nezanechává viditelné jizvy

Po zákroku by měl klient/ka minimálně 10 dní odpočívat. V prvním týdnu je nezbytně nutné nosit kompresní masku, která je nevyhnutelnou součástí celé rekonvalescence. Během těchto dvou týdnů byste se měli vyvarovat prudkým pohybům a zvýšené fyzické námaze. V dalších dnech se můžete pomalu vrátit do běžného života.

Přineste si ke konzultaci fotografii před 10 - 15 lety a my vrátíme čas ZPĚT!

Proces stárnutí: