NEWSLETTER

Browlift - Lifting obočí

Pozdvihne a vyhladí pokleslé čelo a obočí, současně výrazně omladí a rozjasní vzhled očí. Bez rizika, viditelných jizev a bez nutnosti celkové anestezie.

  • Odstraňuje zamračený a unavený vzhled
  • Výrazně omlazuje oční oblast
  • Ambulantní zákrok pouze v lokální anestezii
  • Bez viditelných jizev

Jak stárneme, jednotlivé části obličeje nám klesají vlivem gravitace dolů. Zamračený a unavený vzhled nezpůsobuje pouze povislá kůže na víčkách, ale pokles celé horní části obličeje, tedy čela i obočí. Mnohdy se klienti zaměřují na oblast očí a žádají jen operaci víček, ale tak skvělého výsledku jaký má browlift “pouhou“ operací horních víček nikdy nelze dosáhnout.

Browlift je chirurgický zákrok, který pozdvihne pokleslé čelo, obočí a současně omladí vzhled očí. Při této operaci je možno zároveň změnit tvar obočí a zároveň vyhladit vrásky v oblasti čela a kořene nosu. U některých pacientů stačí jen velmi mírný posun obočí k projasnění a omlazení obličeje. Někdy je vhodné operaci obočí zkombinovat s plastikou horních víček, kdy díky korekci pokleslých víček, obličej získá ještě mladší vzhled.

Browlift nabízí komplexní řešení. Řezy jsou vedeny ve vlasové části hlavy a jejich velikost nepřekročí 2 cm, proto nejsou jizvy vůbec viditelné. Browlift je prováděný v lokální anestezii. Pooperační bolest bývá minimální. Efekt tohoto zákroku je velice výrazný a bývá trvalý.

K tomuto zákroku je nutné si zakoupit speciální zpevňující a modelující masku na obličej. Masku zakoupíte na recepci Institutu Krásy.

Prohlédněte si výsledky naší práce: