NEWSLETTER

ESTETICKÁ CHIRURGIE

Estetická chirurgie nabízí chirurgické zákroky s minimální invazivností, ale s velkým efektem. Jedná se o estetické zákroky prováděné vpichy nebo jen malými řezy s minimální dobou rekonvalescence a minimálními riziky. Veškeré nabízené zákroky jsou prováděny pouze v lokální anestezii a zaručují okamžitě viditelný výsledek. Během jedné hodiny tak můžete vypnout povadlé kontury obličeje, rozzářit oči, vypnout čelo, odstranit vrásky, zvětšit rty nebo dát svému sexuálnímu životu nový rozměr díky zvětšení G-bodu. Okamžitá proměna z rukou profesionálů. Přirozeně, bezpečně a během pouhé hodiny!

 

Estetická chirurgie z rukou profesionálů. To je estetická chirurgie Medical Institutu v Plzni. Recepce Medical Institutu v Plzni. www.medicalinstitut.cz

Operační sál Medical Institutu v Plzni. 

 
Klinika Medical Institut nabízí mnoho zákroků, které řeší nejčastější požadavky našich klientů. Pokud nenaleznete řešení požadovaného problému v rozcestníku níže, objednejte se na nezávaznou konzultaci s lékařem, který jistě navrhne nejvhodnější řešení jakéhokoliv problému.