NEWSLETTER

Blog

Termolipolýza - Nová relaxační metoda hubnutí

Katalytická termolipolýza je nová unikátní metoda hubnutí a tvarování postavy, která je jako jediná bez kontraindikací. Šanci na zbavení celulitidy a nadbytečných tuků tak mají i ženy s křečovými žilami. V čem přesně termolipolýza spočívá a jaké má výhody oproti kryolipolýze, se dozvíte v následujících řádcích.

Jak termolipolýza probíhá 

Termolipolýza se nese v duchu příjemné relaxace v termosauně. Před ulehnutím do termosauny je na tělo aplikována speciální tělová hmota, která urychluje metabolismus tuků, zpevňuje kůži, odstraňuje celulitidu, vyhlazuje nerovnosti, modeluje tělo a v neposlední řadě detoxikuje. Nedílnou součástí procesu je i návlek z tepelně odolného a hygienického materiálu – v něm vzniká teplo.

Termosauna funguje na principu regulovaného sálání tepla, které vede ke stimulaci rovnoměrného pocení a vylučování tekutin přes póry. V kombinaci s tělovou hmotou a návlekem dochází k rychlejšímu odbourávání tuku – zvýšená teplota rozkládá tukové buňky a tělo následně odpadní látky vyloučí. Procedura trvá 30 minuta poté je odstraněna tělová hmota, místo níž se na kůži nanáší katalytický lotion. Ve finále je na tělo krátkou masáží aplikován tělový krém.

Jak moc po jedné proceduře zhubnete?

Ošetření předchází změření na kritických partiích. Při proceduře dochází k úbytku 0,5 až 0,8 kg váhy (cca 1 – 5 cm obvodu těla). Výsledek podmiňuje množství faktorů jako dodržování pitného režimu, sportování, dodržování diety apod. Díky vyplaveným toxinům má termolipolýza relaxační efekt – lidé, kteří podstoupí ošetření, se po zbytek dne cítí zcela odpočatě. Odborníci doporučují absolvovat 5 – 6 procedur v týdenních odstupech a následně vždy měsíčně jednu udržovací proceduru.

Jak samotné ošetření probíhá?

Klientka se osprchuje a pak kosmetička nanese na celé tělo speciální gely. Po otevření lymfy je zabalena do „potící fólie“ a uložená do termosauny. Potící kúra probíhá cca.30 minut. Pak se klientka otře mokrým ručníkem a kosmetička na ni nanese catalytickélotion a tělový krém.  Po kúře se doporučuje 12 hodin nekoupat ani nesprchovat, protože účinky termosauny stále probíhají.